Rusijos Valstybės Dūmoje susimušė du deputatai – rusas ir čečėnas | Diena.lt

RUSIJOS VALSTYBĖS DŪMOJE SUSIMUŠĖ DU DEPUTATAI – RUSAS IR ČEČĖNAS

  • 4

Valstybės Dūmoje antradienį vakare kilo peštynės tarp tos pačios frakcijos, "Vieningosios Rusijos" deputatų Aleksejaus Žuravliovo ir Adamo Delimchanovo; nukentėjusiems teko kviesti greitąją medicinos pagalbą.

"Peštynės kilo apie 17 val. 45 min. 15-ojo aukšto hole prie liftų naujajame Valstybės Dūmos korpuse", - pranešė A.Žuravliovo atstovė.

Pasak liudininkų, A.Delimchanovas buvo oficialiai užsirašęs su reikalu pas A.Žuravliovą.

"Jis primygtinai reikalavo šio susitikimo, minėdamas Valstybės Dūmos pirmininko Sergejaus Naryškino pavedimą", - sakė A.Žuravliovo spaudos tarnyba.

Tačiau A.Žuravliovas vėlavo, nes bendravo su žurnalistais. Pasėdėjęs kurį laiką priimamajame, A.Delimchanovas su savo apsaugininku išėjo prie lifto 15-ajame aukšte.

"Kai iš lifto išėjo Žuravliovas, Delimchanovas ėmė jam priekaištauti. Kalbėta apie Žuravliovo dar rugsėjį pateiktą užklausą prokuratūrai apie paminklo (prieš Rusiją XIX amžiuje Kaukazo kare kovojusioms) čečėnų merginoms "Dadi Jurt" Gudermese", - pažymėjo atstovė.

A.Delimchanovas piktinosi ir A.Žuravliovo komentarais apie televizijos reportažą, kuriame rodytos Čečėnijoje rengiamos specialiųjų pajėgų treniruotės.

A.Delimchanovas smogė A.Žuravliovui, o šis ėmė gintis. Kilo peštynės, po kurių prireikė medikų pagalbos.

Kaip paskui leidiniui "Kommersant" pasakojo A.Žuravliovas, po susižodžiavimo A.Delimchanovas sudavė jam į galvą; prasidėjo peštynės, atbėgo padėjėjai ir apsauga.

"Iš Adamo Sultanovičiaus iškrito auksinis pistoletas - nežinau iš kur, ir mes nutarėme nutraukti visus veiksmus", - sakė A.Žuravliovas.

"Aš esu gyvas ir sveikas, nelabai gražiai atrodau... Iškvietė greitąją, sutvarkė sumuštas vietas", - pažymėjo jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

vyža

..."per incidentą lietuviai nenukentėjo " - ОБОЛДЕТЬ !..

kaunas1

Blyn nebutu ciurka juodasiknis is kalnu nusileides.

grieztai

todel parazitus reik naikinti,nes kitaip jie kaip uteles ar tarakonai veisis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS