S. Cichanouskaja ragina iki 2020-ųjų pabaigos surengti naujus rinkimus Baltarusijoje | Diena.lt

S. CICHANOUSKAJA RAGINA IKI 2020-ŲJŲ PABAIGOS SURENGTI NAUJUS RINKIMUS BALTARUSIJOJE

Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus Sviatlana Cichanouskaja penktadienį per susitikimą su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Parlamentinės Asamblėjos atstovais Danijoje pareiškė, kad masinių protestų krečiamoje šalyje būtina iki šių metų pabaigos surengti naujus valstybės vadovo rinkimus.

„Buvo aptartos derybos dėl naujų rinkimų, taip pat, kurios šalys galėtų dalyvauti organizuojant šias derybas. Sviatlana pabrėžė, kad derybos dėl naujų rinkimų turėtų prasidėti 2020 metais, o naujų rinkimų [data] taip pat turėtų būti paskirta iki šių metų pabaigos“, – per susirašinėjimo platformą „Telegram“ pranešė baltarusių opozicijos lyderės bendražygiai.

Pranešime pažymima, kad S. Cichanouskaja taip pat susitiko su Danijos ministre pirmininke Mette Frederiksen (Mete Frederiksen) ir danų užsienio reikalų ministru Jeppe Kofodu (Jepe Kofodu).

 

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

[Ne]

Gal nulėk į Baltarusiją ir surengsi ne tik rinkimus.!?

Gyvulys ne žmogus...mažai kraujo....

Greičiau sutvarkytu šitą bobą.... viskas pasibaigtu....kiek žmonės gali kentėti.....

Jonas

Gydytis laikas šiai moteriai, ji matai pasakys, ką reikia daryti prezidentui.Atsipeikėk kol ne vėlų ir atgailauk ,kad per tave nukentėjo nemažai žmonių.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS