S. Lavrovas: NATO aktyvumas prie mūsų sienų kelia nerimą | Diena.lt

S. LAVROVAS: NATO AKTYVUMAS PRIE MŪSŲ SIENŲ KELIA NERIMĄ

  • 7

Maskva ir Minskas yra sunerimę dėl aktyvių NATO veiksmų šalia Rusijos ir Baltarusijos sienų, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

„Kalbėjome apie ginkluotės neplatinimą ir kontrolę, išreiškėme nerimą dėl NATO veiksmų suaktyvėjimo šalia mūsų sienų“, - po susitikimo su Baltarusijos užsienio reikalų ministru Vladimiru Makėjumi sakė S. Lavrovas.

„Rusija ir Baltarusija ragina Vakarų partnerius gerbti saugumo principus ir laikytis duotų įsipareigojimų, taip pat - Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) rėmuose“, - spaudos konferencijoje Maskvoje teigė S. Lavrovas.

Pats V. Makėjus tikino, kad tarp Rusijos ir Baltarusijos nėra jokių nesutarimų, o probleminius klausimus šalys spręs kartu.

„Neturime visiškai jokių nesutarimų ar problemų. Laikomės vieningos pozicijos daugeliu aktualių probleminių klausimų, kurie, deja, šiuo metu nepadeda sustiprinti saugumo, o atvirkščiai - veda konfrontacijos link. Todėl sutarėme dėl to, kaip toliau dirbsime šioje srityje“, - kalbėjo V. Makėjus.

Pasak jo, susitikime ministrai aptarė šalių bendradarbiavimą Jungtinių Tautų, ESBO ir kitų tarptautinių organizacijų kontekste.

„Ir toliau koordinuosime veiksmus ir veiklą šiose organizacijoje ir daugelyje kitų tarptautinių formatų“, - teigė Baltarusijos užsienio reikalų ministras.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Kaunietis

Rusams nerimas kyla dažnai,užkilus jie užpuola ką nors iš kaimynų,tada trumpam apsiramina.Jie būtų ramūs jei okupuotų visą pasaulį

Aktyvumas

Rusijos lektuvu aktyvumas pazeidinejant sienas kelia dideli nerima nato salims irgi bet jie neverkia

AS manau

Amerika nekelia Rusijai jokios gresmes Lavrovai.O tie Rusijos pakalikai nenurimsta.Ju pagalba ir Uspaslichas pateko i Europaralamenta.Yra jusu cia matosi.Juk niekas jusu nelaiko salyje kur jums taip blogai.Atia .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS