Ukrainos prezidento rinkimų apklausa: P. Porošenka atsilieka nuo komiko V. Zelenskio | Diena.lt

UKRAINOS PREZIDENTO RINKIMŲ APKLAUSA: P. POROŠENKA ATSILIEKA NUO KOMIKO V. ZELENSKIO

  • 4

Populiariausi kandidatai į Ukrainos prezidentus yra komikas Volodymyras Zelenskis, partijos „Tėvynė“ (Batkivščina) lyderė Julija Tymošenko ir dabartinis prezidentas Petro Porošenka, rodo naujos atliktos apklausos.

Remiantis rezultatais, komikas V. Zelenskis, televizijos seriale vaidinęs šalies prezidentą, šiuo metu pirmauja prieš J. Tymošenko ir P. Porošenką.

Įvairiose neseniai atliktose apklausose palaikymas V. Zelenskiui svyravo nuo 19 iki 23 proc. Tuo tarpu J. Tymošenko ir P. Porošenka atsiliko keliais procentais ir varijavo tarp antros ir trečios vietų.

Tačiau, rinkimuose užsiregistravus rekordiniam kandidatų skaičiui, prezidento rinkimų baigtis išlieka nenuspėjama.

Kaip skelbia naujienų agentūra TASS, viešosios nuomonės apklausa rodo, kad didžioji dalis ukrainiečių yra pasiruošę balsuoti prezidento rinkimuose, bet tuo pačiu metu yra labai skeptiškai nusiteikę dėl geresnio gyvenimo šalyje po rinkimų.

Anot sociologų, dauguma ukrainiečių yra nepatenkinti dabartiniais gyvenimo standartais jų šalyje. 73 proc. mano, kad šalis juda klaidinga kryptimi. Apklaustieji didžiausiomis grėsmėmis laiko masinę emigraciją, ekonomikos nuosmukį ir nuskurdimą.

Prezidento rinkimai Ukrainoje vyks kovo 31 d. Jei prireiks antrojo rinkimų rato, jis bus rengiamas po trijų savaičių.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Kestui

O iš kur toks kvailas klausimas?

ne koks

po rinkimu idomu kur prasysis politinio prieglobscio

zelemunčikas

Ne informacija,o juokdarių reklama.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS