V. Putinas sako norįs visiškai atkurti Rusijos ir JAV ryšius | Diena.lt

V. PUTINAS SAKO NORĮS VISIŠKAI ATKURTI RUSIJOS IR JAV RYŠIUS

  • 3

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį pareiškė norįs „visiškai atkurti“ pastaruoju metu esančius labai įtemptus Maskvos ir Vašingtono ryšius.

„Labai norėčiau, kad jūsų vizitas Rusijoje būtų naudingas Rusijos ir JAV ryšiams bei skatintų jų plėtrą“, – V. Putinas sakė susitikęs su atvykusiu JAV valstybės sekretoriumi Mike'u Pompeo (Maiku Pompėju) savo rezidencijoje Juodosios jūros kurorte Sočyje.

V. Putinas tai pat gyrė JAV specialiojo prokuroro Roberto Muellerio (Roberto Miulerio) atlikto tyrimo ataskaitą, nors joje daroma išvada, kad Rusija kišosi į 2016 metų JAV prezidento rinkimus.

„Nepaisant pono Miulerio komisijos egzotiško pobūdžio, apskritai jis atliko gana objektyvų tyrimą ir patvirtino nebuvus jokio susimokymo tarp JAV administracijos ir Rusijos“, – sakė jis.

Maskva šiuos teiginius „nuo pat pradžių atmesdavo kaip visišką nesąmonę“, pažymėjo Kremliaus vadovas.

M. Pompeo anksčiau sakė Rusijos užsienio reikalų ministrui Sergejui Lavrovui, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) pasiryžęs gerinti santykius su Maskva.

Valstybės sekretorius sakė V. Putinui, kad D. Trumpas nori užtikrinti „abiejų mūsų tautų didesnę sėkmę ir, kalbant atvirai, taip pat viso pasaulio didesnę sėkmę“.

„Prezidentas Trumpas nori daryti viską, ką galime, ir paprašė manęs atvykti čia, kad tai perduočiau“, – pridūrė M. Pompeo.

„Kai kur mūsų bendradarbiavimas buvo puikus – dėl Šiaurės Korėjos, Afganistano. Kartu atlikome puikų darbą – [taip pat] dėl kovos su terorizmu. Tai dalykai, kuriais galime remtis“, – pabrėžė jis.

GALERIJA

  • Mike Pompeo ir Sergejus Lavrovas
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

hi hi hi

Taigi KGB ozys ir taip vos gyvas, o kur dar Rasele pulemiotcica, Dalija Polikarpovna, seimo pedofilas , komjaunuolis Linas, kurios puola rusai?

...

Toms šalims BŪTINA jungtis kovai prieš Kiniją.

Anonimas

Kurgi tas asilas nenorės kaip šikna darosi

SUSIJUSIOS NAUJIENOS