V. Putinas: su „Volkswagen“ bus pasirašyta specialioji investicijų sutartis | Diena.lt

V. PUTINAS: SU „VOLKSWAGEN“ BUS PASIRAŠYTA SPECIALIOJI INVESTICIJŲ SUTARTIS

  • 3

„Volkswagen“ grupės vadovą Herbertą Diessą (Herbertą Disą) jo prašymu priėmęs Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, jog su šiuo automobilių gamintoju bus pasirašyta specialioji investicijų sutartis.

„Kadangi „Volkswagen AG“ stengiasi plėsti gamybos lokalizaciją Rusijoje, su šiuo gamintoju pasirašysime specialiąją investicijų sutartį“, – pareiškė V. Putinas ir pridūrė, jog tokių sutarčių šalies automobilių pramonėje jau pasirašytos septynios.

„Visų pirma, mus labai domina kito mūsų investicijų Rusijoje etapo perspektyvos. Netolimoje ateityje tikimės pasirašyti specialią investicijų sutartį. Norėčiau pateikti keletą pastabų šiuo klausimu ir paprašyti jūsų patarimo. Antrasis klausimas – dėl su mūsų gamyklų Nižnij Novgorode, jų atveju taip pat reikia jūsų pagalbos“, – sakė „Volkswagen“ grupės vadovas.

Vokietijos automobilių gamintojas planuoja Rusijoje pradėti pavarų dėžių gamybą, o iš viso pagal specialiąją investicijų sutartį investuoti apie 12 mlrd. rublių (kiek daugiau nei 150 mln. eurų).

Anot Rusijos leidinio „Kommersant“, JAV atšaukus sankcijas Olego Deripaskos kontroliuojamai GAZ grupei, ji gali tapti ne tik „Volkswagen“ Rusijoje planuojamų investicijų dalininke, bet ir specialios investicinės sutarties su valstybe nare, investicijų apimtis beveik padvigubinant.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Lietuvys

Visa Europa durna, bando su rusais biznį varyt. Tik Lietuva ir lietuviai protingi. Čia išvada po komentatorių komentarų. Durnam pirštą parodyk juoksis visä dieną, lietuviui žodis rusas tokį viduriavimą sukelia ,kad net baugu....

Anonimas

Volkswagen yra vatnykai. Mercedes- irgi. Ir jų, tų vatnykų, baisiai daug. Daug daugiau nei landsberginių patriotų. Išvadas darykite patys. :))

zelemuncikas

Negi Putinas iškart gavo savo dalį,kad iškart pasakė ,,bus''.?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS