Vėl siūloma visiškai uždaryti Prancūzijos ir Britanijos sieną | Diena.lt

VĖL SIŪLOMA VISIŠKAI UŽDARYTI PRANCŪZIJOS IR BRITANIJOS SIENĄ

Prancūzija turėtų įvertinti galimybę uždaryti savo sienas su Jungtine Karalyste (JK) ir kitomis šalimis, kuriose nustatyta daug naujosios atmainos koronaviruso atvejų, pareiškė Prancūzijos epidemiologas ir Vyriausybės patarėjas Arnaud Fontanet.

„Svarbu įvertinti, ar mums reikia uždaryti sienas su keliomis šalimis, tarp jų – Jungtine Karalyste ir Airija“, – televizijai BFM sakė Vyriausybei COVID-19 krizės valdymo klausimais patariančios ekspertų tarybos narys A. Fontanet.

„Tai tikrai yra darbotvarkės dalis. Ne ekspertų taryba tai spręs, tačiau mes norime iškelti šį klausimą“, – sakė jis.

Kaip rašo „Reuters“, sekmadienį Prancūzijos tarnybos paskelbė, kad naujosios atmainos koronavirusas aptiktas Marselyje ir Alpių regionuose.

„Naujoji COVID-19 atmaina jau beveik tapo naująja epidemija epidemijoje“, – tikino A. Fontanet.

Pasak jo, naujosios atmainos koronavirusas yra labiau užkrečiamas, tačiau kol kas esą nėra ženklų, kad mirštamumas nuo jo yra didesnis.

A. Fontanet taip pat pareiškė, kad, norėdama suvaldyti protrūkį, Prancūzija iki kovo pabaigos turėtų paskiepyti 10–15 mln. žmonių, o iki birželio pabaigos – 25–30 mln.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Butinai reikia uzdaryti,negalima rizikuoti savo pilieciu gyvybemis. Jeigu butu toksai protrukis Prancuzijoje, anglai uzdarytu sienas nemirkteleje...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS