Ispanijoje – didžiausia šalyje pastarųjų šešerių metų autobuso avarija | Diena.lt

ISPANIJOJE – DIDŽIAUSIA ŠALYJE PASTARŲJŲ ŠEŠERIŲ METŲ AUTOBUSO AVARIJA

  • 0

Pietryčių Ispanijos Mursijos regione autobusui nusiritus į griovį, 14 maldininkų žuvo, o dar 38 buvo sužeisti, sekmadienį pranešė pareigūnai.

Autobusas, kuriuo keleiviai iš Buljaso kaimo važiavo namo iš sostinės Madrido, šeštadienį prieš pat vidurnaktį netoli Sieso miesto nulėkė nuo kelio ir nuriedėjo 15 m aukščio šlaitu.

Bažnyčios Mursijos regiono hierarchai sakė, kad avariją patyrė vienas iš dviejų autobusų, kuriuo po Madride praleistos dienos namo važiavo 55 vienos religinės grupės nariai.

Avarija, kuri yra didžiausias toks eismo įvykis šalyje per pastaruosius šešerius metus, įvyko baigiantis 400 km kelionei, iki Buljaso likus 50-čiai kilometrų.

Regiono vyriausybė nurodė, kad 23 keleiviai sekmadienį vis dar tebėra hospitalizuoti ligoninėse ir kad policija tiria avarijos priežastis.

Testai parodė, kad vairuotojas ir jo kolega nebuvo apsvaigę nuo alkoholio ar narkotikų, žiniasklaidai sakė regiono prefektas Joaquinas Bascunana (Choakinas Baskunjana).

Tai didžiausia tokia avarija Ispanijoje nuo 2008 metų, kai Ispanijos pietuose žuvo devyni suomių turistai. 2013 metų liepą devyni žmonės žuvo autobusui nulėkus nuo kelio centriniame Ispanijos regione.

Ispanijos premjeras Mariano Rajoy (Marianas Rachojus) per „Twitter“ pareiškė užuojautą ir parašė: „Mane stipriai paveikė nelaimė Siese“.

Tarp aukų yra vietos kunigas, 36 metų Miguelis Conesa Andugaras (Migelis Konesa Andugaras).

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS