Antivakserė slaugė užkrėtė senolius: dirbo net jausdama COVID-19 simptomus | Diena.lt

ANTIVAKSERĖ SLAUGĖ UŽKRĖTĖ SENOLIUS: DIRBO NET JAUSDAMA COVID-19 SIMPTOMUS

  • 18

Vokietijos Hildesheimo miesto globos namuose nuo koronaviruso mirė trys senjorai, užsikrėtė dešimt gyventojų ir penki darbuotojai. Aiškėja, kad dėl to gali būti kalta įstaigos slaugė. Įtariama, kad ji nesiskiepijo ir dirbo jausdama koronaviruso simptomus, praneša LNK.

„Hildesheimo slaugos namai pateikė skundą prieš vieną savo darbuotoją dėl įtarimų, kad ji naudojosi padirbtu skiepų pasu“, – sakė Hildesheimo aukštesniojo apygardos teismo atstovė Christina Wotschke.

Kitų senjorų artimieji stveriasi už galvos.

„Aš labai bijau dėl savo motinos. Mano mamai po trijų savaičių bus 87-eri metai. Ji jau sirgo plaučių uždegimu. Ji paskiepyta trimis dozėmis, bet aš tiesiog bijau“, – pripažino vietos gyventoja Heike Frochlting.

Globos namų darbuotojai tikino, kad slaugė buvo pagarsėjusi skiepų priešininkė.

Slaugei gresia dideli nemalonumai. Jai pateikti įtarimai dėl žmogžudystės.

„Atsižvelgiant į visas šias aplinkybes, buvo nustatyta, kad santykinai glaudūs ryšiai susiję su trijų senolių mirtimis slaugos namuose, kuriuose moteris dirbo. Dabar tiriame, kiek kaltinamosios užsikrėtimas buvo susijęs su mirtimis slaugos namuose“, – komentavo Ch. Wotschke.

Įtarimų sulaukusi slaugė iš karto atleista iš darbo.

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

To katalikiškas mokinys

Matyt nedadėjote - anti. Nes viskas, ką aprašėte yra būtent apie antivakserius. Totali beraštystė, bukumas ir t. t.

Katalikiškai mokyklai.

Satanistinės, ne katalikiškos. Šv.Tėvas aiškiai pasakė, kad nesiskiepyti yra nuodėmė. Čia ne apie tai kaip geriau, bet antivakseriai turėtų keisti tikėjimą.

Artūriukas

Susibadę galas žino kiek kartų,bet bijo užsilenkti... Čia jau su galva maklaudams tikrai negerai...dvesit ir po niolikto karto suprasdami,kad esate paturėti avinai...greitai stipsit bandomis išsigandę savo šešėlio
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS