E. Macronas pasmerkė „islamistinį teroro išpuolį“ Nicoje | Diena.lt

E. MACRONAS PASMERKĖ „ISLAMISTINĮ TERORO IŠPUOLĮ“ NICOJE

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas griežtai pasmerkė tris gyvybes Nicoje nusinešusį „islamistinį teroristinį išpuolį“. Ketvirtadienį lankydamasis mieste jis pabrėžė, kad Prancūzija „nenusileis“ ginče su musulmoniškomis šalimis dėl savo vertybių. Tai užuomina į pastarųjų dienų įtampą pirmiausiai su Turkija, kuri kilo dėl pranašo Mahometo karikatūrų.

Pastarieji išpuoliai yra „ataka prieš Prancūziją“, sakė E. Macronas. Jis atkreipė dėmesį ir į Prancūzijos konsulato Saudo Arabijoje apsauginio užpuolimą.

Per išpuolį Nicoje vyras ketvirtadienį peiliu nudūrė tris žmones, dar šešis sužeidė. Vietos policija netrukus užpuoliką sulaikė. Prancūzijos kovos su terorizmu prokurorai pradėjo tyrimą dėl terorizmo.

Po išpuolių Prancūzijoje paskelbtas aukščiausias teroro pavojaus laipsnis.

D. Trumpas pareiškė paramą Prancūzijai

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė paramą Prancūzijai po mirtino ketvirtadienio išpuolio Nicoje.

„Mūsų širdys yra su Prancūzijos žmonėmis. Amerika šioje kovoje palaiko mūsų seniausią sąjungininkę. Šios radikalios islamo teroristų atakos turi nedelsiant liautis. Nė viena šalis, Prancūzija ar bet kuri kita, nebegali su jomis taikstytis!“ – tviteryje rašė D. Trumpas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Be pabaigos

Visi karai, visos muštynės, kurios buvo dėl žemių, dėl mergų, turėjo pabaigą. Žudynės, karai, kraujas, kada jų pagrindas religija, be pabaigos, nes jų dalyviai - religiniai fanatikai. Taip buvo visados, taip bus ir per amžių amžius

tam -,,,kol eksistoja,,,[gal egzistuoja??}

kaip kas tam akmens amziuje taip ir pasiliko su savo kultura ir tikejimu...o dabar verziasi y kita amziu su kitom dogmom ,tikejimu ir kultura -kurios nesupranta ...bet labai nori , kad viskas butu kaip pas juos akmens amziuje...

4

Kol ekzistoja religijos niekas nepasikeis, akmens amžius pasibaigė, o žmonės dar bendrauja su visokiais dievais ir t. t.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS