JAV Tenesio valstijoje užpuolikas mirtinai subadė 3 žmones, dar vieną sužeidė | Diena.lt

JAV TENESIO VALSTIJOJE UŽPUOLIKAS MIRTINAI SUBADĖ 3 ŽMONES, DAR VIENĄ SUŽEIDĖ

  • 2

JAV Tenesio valstijoje antradienio rytą viename kelionių centre užpuolikas mirtinai subadė tris žmones ir dar vieną sužeidė, pranešė institucijos.

Užpuoliką nušovė šerifo pavaduotojas.

Nokso apygardos šerifo tarnyba atsiliepė į iškvietimą iš kelionių centro „Pilot Travel Center“, įsikūrusio prie 40-ojo federalinio kelio.

Atvykę pareigūnai netoli centro parduotuvės aptiko peiliu sužeistą asmenį, o automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo peiliu ginkluotą vyrą.

Liudininkai patvirtino, kad minėtas vyras ir buvo užpuolikas. Vyras atsisakė paklusti šerifo pavaduotojų reikalavimams išmesti ginklą, pranešė Tenesio tyrimų biuras. Susirėmimo metu vienas šerifo pavaduotojas nušovė įtariamąjį, sakoma pranešime.

Iš viso pareigūnai aptiko keturis subadytus asmenis. Trijų žmonių mirtys patvirtintos įvykio vietoje, o ketvirtasis išvežtas į ligoninę. Tarp aukų buvo centro darbuotojų, naujienų agentūroms pranešė Tenesio tyrimų biuro atstovė spaudai Leslie Earhart (Leslė Erhart).

Panašiuose kelionių centruose sunkvežimių vairuotojai ir kiti keliautojai gali papildyti benzino atsargas, sustoti pailsėti, nusipirkti maisto ar pasinaudoti kitomis paslaugomis.

Šiuo metu tyrėjai vis dar mėgina nustatyti nusikaltimo motyvą, pranešė L. Earhart. Policija nepaviešino nei nukentėjusiųjų, nei įtariamojo tapatybių.

Nokso apygardos šerifas Tomas Spangleris teigė, kad įtariamąjį nušovęs jo pavaduotojas nesužeistas.

Šiuo metu tyrimas tęsiamas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

SicherungDienst

Ne tik Lietuvoje. Pažiūrėk video kaip švedų policininkai būriu rateliu apie mašiną bėgioja nuo peiliu ginkluoto nusikaltėlio. Arba UK, kai riaušės kilo- važinėja su mašinom ir bijo išlipti. Žmonės patys mobilizavosi saugoti savo rajonų nuo riaušinikų. Turkai su kebabų peiliais, sikhai su kardais.

Jonas

Serifas ivykde mirties bausme - koks zmogaus teisiu pazeidimas...Lietuvoje toki policininka nuteistu

SUSIJUSIOS NAUJIENOS