Kaliningrado srityje į Kuršių marias nukrito gelbėtojų sraigtasparnis: žuvo žmogus | Diena.lt

KALININGRADO SRITYJE Į KURŠIŲ MARIAS NUKRITO GELBĖTOJŲ SRAIGTASPARNIS: ŽUVO ŽMOGUS

Vienam Rusijos gelbėtojų sraigtasparniui ketvirtadienį vakare nukritus į Kuršių marias žuvo borto mechanikas, dar du įgulos nariai buvo išgelbėti, pranešė tarnybos.

„Vykdant suplanuotą mokomąjį skrydį dingo ryšys su Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos orlaiviu Ka-32, – nurodė ministerija. – Gauta informacijos, kad orlaivis nukrito Kuršių marių akvatorijoje, už 5 km nuo Polesko miesto.“

Sraigtasparnio įgulos vadas ir antrasis pilotas buvo išgelbėti ir išvežti į ligoninę. Žuvusio borto mechaniko kūnas buvo rastas per paieškų operaciją, nurodė Rusijos tyrimų biuras.

Anksčiau Nepaprastųjų situacija ministerija sakė naujienų agentūrai „Interfax“, kad išgelbėtų lakūnų būklė patenkinama ir kad jų hospitalizacija ilgai netruks.

Penktadienį per spaudos konferenciją ministerijos atstovai sakė žurnalistams, kad orlaivį valdė patyrusi įgula.

„Sraigtasparnį valdė įgula, turinti tūkstančių skraidymo valandų patirtį. Dirbdami Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijoje [įgulos nariai] ne kartą dalyvavo ieškant ir gelbėjant žmones miškų masyvuose ir vandens akvatorijose, gesinant gamtinius ir technogeninius gaisrus“, – pabrėžė ministerija.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Siaubas

Cia tai "gelbetojai"... Nera analogu... :DDD

SUSIJUSIOS NAUJIENOS