Kenijoje hipopotamai mirtinai sužalojo du žmones | Diena.lt

KENIJOJE HIPOPOTAMAI MIRTINAI SUŽALOJO DU ŽMONES

  • 3

Vienas kinų turistas šeštadienį buvo užpultas ir mirtinai sužalotas hipopotamo, fotografuodamas ant Naivašos ežero kranto Kenijos Lūžių Slėnyje, praėjus vos kelioms valandoms po vietos žvejo žūties per kitą šių gyvūnų užpuolimą toje pačioje vietovėje, sekmadienį pranešė pareigūnai.

Per šeštadienį vakare įvykusį incidentą antras kinų turistas buvo sužeistas ir yra gydomas ligoninėje Naivašos mieste, esančiame už 91 km į pietryčius nuo Nairobio, sakoma Kenijos laukinės gyvūnijos tarnybos pranešime.

Už kelių kilometrų nuo šios nelaimės vietos vienas Kenijos žvejys buvo užpultas kito hipopotamo, sakė vienas policijos pareigūnas|.

„Vyrui buvo įkąsta į krūtinę; jis buvo sunkiai sužalotas ir mirė praėjus kelioms minutėms po to, kai buvo ištrauktas iš ežero“, – sakė Lūžių Slėnio kriminalinių tyrimų vadovas Gideonas Kibunja (Gideonas Kibundža).

Šiemet per hipopotamų atakas Naivašos ežero apylinkėse žuvo jau šeši žmonės.

Laukinės gyvūnijos tarnybos atstovas Paulas Udoto (Polas Udotas) sakė, kad incidento, per kurį buvo užpulti kinų turistai, aplinkybės kol kas neaiškios. Pasak jo, turistai šių gyvūnų užpuolami retai, nes juos paprastai saugo vedliai.

Pasak P. Udoto, žmonėms didžiausią pavojų kelia hipopotamai ir vieniši buivolai. Tarnybos atstovas nurodė, kad yra buvę incidentų, kai žūdavo civiliai ir netgi parkų prižiūrėtojai.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Nu jo

Ant sirinskiene uznesa...

kas

cai per gyvunas hipopotamas?

...

Nuotrauka labai Seimo bobeles primena... :/

SUSIJUSIOS NAUJIENOS