Kinijoje koronavirusas nusinešė dar 22 žmonių gyvybes | Diena.lt

KINIJOJE KORONAVIRUSAS NUSINEŠĖ DAR 22 ŽMONIŲ GYVYBES

Kinijoje naujasis koronavirusas nusinešė dar 22 žmonių gyvybes. Sveikatos komisija Pekine pirmadienį pranešė, nuo sekmadienio 21 mirtis fiksuota labiausiai epidemijos apimtoje Hubėjaus provincijoje, kur milijoniniame Uhano mieste ir kilo protrūkis. Dar vienas pacientas mirė pietinėje Guangdongo provincijoje.

Naujai infekuotų asmenų skaičius visoje šalyje, oficialiais duomenimis, toliau mažėjo iki 40 atvejų. Vis dėlto manoma, kad tikrieji skaičiai yra didesni.

Covid-19 iki šiol Kinijoje pražudė daugiau kaip 3 tūkst. žmonių, daugiau kaip 80 735 žmonės užsikrėtė. Per 58 tūkst. pagijo.

Naujų infekcijų skaičius Hubėjuje, kur epidemija gruodį pradėjo plisti, jau kurį laiką mažėja. Uždaryta 11 iš 16 laikinų ligoninių provincijos sostinėje Uhane, kurios buvo atidarytos kilus ligos protrūkiui, pirmadienį pranešė naujienų agentūra „Xinhua“. Provincijos vyriausybės duomenimis, Uhane beveik 31 tūkst. ligoninėse gydytų pacientų pasveiko ir buvo išrašyti.

Penktadienį aukštas Kinijos vyriausybės atstovas davė suprasti, kad Hubėjaus uždarymas netrukus gali būti atšauktas. Izoliacija čia paveikė 56 mln. žmonių.

Pietų Korėjoje taip pat infekcijų skaičius auga lėčiau. Sekmadienį pranešta apie 248 naujus infekcijos atvejus, pirmadienį informavo šalies tarnybos. Bendras užsikrėtusiųjų skaičius čia yra 7 382. Mirčių, siejamų su naujuoju koronavirusu, fiksuota 51.

Pietų Korėjos premjeras Chung Sye Kyuanas kalbėjo atsargiai optimistiškai, kad viruso plitimą pavyks apriboti. Yra vilties, kad „mes netolimoje ateityje priartėsime prie lūžio taško“, sakė jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS