Iš kruizinio laivo iškritusios mažylės šeima piktinasi: kodėl buvo atviras langas? | Diena.lt

IŠ KRUIZINIO LAIVO IŠKRITUSIOS MAŽYLĖS ŠEIMA PIKTINASI: KODĖL BUVO ATVIRAS LANGAS?

  • 20

Tragiškos nelaimės istorijoje, kai prabangaus kruizinio laivo uoste iškrito ir žuvo 18 mėnesių mergaitė, šeimos nariai pateikia savo versiją, kas iš tiesų nutiko incidento metu.

Nelaimė, kuri įvyko sekmadienį Puerto Riko saloje,  kai kompanijos „Royal Caribbean“ „Freedom of the Seas“ laivas stovėjo prisišvartavęs San Juano uoste, kaip teigia šeima, nebuvo senelio kaltė.

Pradinėse pareigūnų ataskaitose buvo nurodyta, kad Chloe nukrito nuo 11 laivo aukšte esančių erdvių – ji išslydo iš savo senelio rankų, tačiau artimieji nesutinka su šia išvada.

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, šeimos pasamdytas advokatas kategoriškai ginčija policijos pateiktą informaciją bei sako, kad senelis anūkę pastatė ant palangės, kuri yra vaikų zonoje bei manė, kad langas yra uždarytas, o toje vietoje yra apsauginis stiklas.

Kodėl yra paliktas atviras langas vaikams skirtoje zonoje?

„Chloe norėjo belsti pirštais į stiklą, kaip visada darydavo savo vyresniųjų brolių ledo ritulio žaidynėse, kurios vykdavo čiuožyklose. Senelis pakėlė mergaitę ir pastatė ant turėklų, kur, jo manymu, buvo įrengtas apsauginis stiklas, tačiau jokio stiklo nebuvo ir mergytė nukrito“, – pasakojo advokatas Michaelis Winklemanas.

M. Winklemanui kilo daugybė klausimų dėl tokio „Royal Caribbean“ kruizinio laivo neatsakingumo bei neužtikrinto saugumo mažiems vaikams.

„Kodėl yra paliktas atviras langas vaikams skirtoje zonoje?“, – stebėjosi vyras.

Advokatas buvo pasipiktinęs tokiu akivaizdžiu pavoju: „Nebuvo jokio ženklo, jokio įspėjimo, nieko“.

M. Winklemanas neabejojo, jog įmonės kaltė yra akivaizdi bei būtent ji turi atsakyti už mergytės mirtį.

„Royal Caribbean“ bus pateikti rimti kaltinimai. Padarysiu viską, kas mano galioje, jog priversčiau įmonę atsakyti už nelaimę, įvykusią dėl jos aplaidumo“, – sakė advokatas.

Kruizinio laivo atstovai neužsiminė apie jokius kaltinimus aplaidumu ir sakė, kad yra „nepaprastai nuliūdę“ bei „nuoširdžiai užjaučia mergaitės šeimą“.

Saut Bendo meras ir Demokratų partijos kandidatas į prezidentus Pete’as Buttigiegas socialinėje erdvėje taip pat išreiškė užuojautą dėl nutikusio incidento.

„Visas miestas liūdi dėl siaubingos nelaimės, nusinešusios pareigūno dukrytės gyvybę“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė P. Buttigiegas.

Primename, kad Chloe tėvas yra Saut Bendo, Indianos valstijos, policijos pareigūnas, o ši kelionė buvo visos šeimos bendros atostogos, kuriose jis buvo išvykęs kartu su žmona, vaikais ir keturiais seneliais.

Rašyti komentarą
Komentarai (20)

Ha

Jei pats durnas tai nereikia kaltinti kitų nebūtų amerikomai ne veltui mikrobangomis instrukcijoje rašo kas negalima joje katinu džiovinti juk jie ten visi kiauto idijotai kazkokie

Ko stebėtis

Atrodo logiška, taip tikrai. Bet ko Jūs čia stumiate ant tų amerikonų? Ką nepastebite, nematote,kas vyksta pas mus LT. Liaudis degraduoja visomis prasmėmis, visi nori pasipelnyti iš bet kokios nelaimės. Patys jokios atsakomynės jausmo neturi, visiškai nemąsto, nesisaugo ir nieko nenori daryti tik visur ir visada kalti kažkas tik ne pats. Praeis dar keletas metų ir bus tas pats čia LT

Nnn

Amerikoj ir katinus mikrobanginej džiovina ir kaltina kitus ,pats senelis asilas tai ką noreti
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS