Minsko milicija skelbia savaitgalį per protestus sulaikiusi 30 žmonių | Diena.lt

MINSKO MILICIJA SKELBIA SAVAITGALĮ PER PROTESTUS SULAIKIUSI 30 ŽMONIŲ

Baltarusijos sostinėje savaitgalį per protesto akcijas buvo sulaikyta 30 žmonių, pirmadienį pranešė Minsko milicija.

„Per praėjusį savaitgalį milicijos darbuotojai už dalyvavimą nesankcionuotose akcijose sulaikė 30 asmenų, kurie uždaryti į laikino sulaikymo izoliatorių“, – rašoma Minsko miesto vykdomojo komiteto Vyriausiosios vidaus reikalų valdybos išplatintame pranešime.

Anot milicijos, nepaisant reguliarių įspėjimų apie gresiančią atsakomybę, įvairiuose sostinės rajonuose rinkosi nedidelės grupės žmonių su „neregistruota simbolika“.

„Aktyviausieji buvo sulaikyti“, – nurodyta pranešime.

Jame priduriama, kad šiuo metu toliau nustatinėjamos asmenų, kurie dalyvavo protesto akcijose, bet nebuvo sulaikyti, tapatybės.

Baltarusiją jau šeštą mėnesį krečia masiniai protestai dėl rugpjūčio 9-osios prezidento rinkimų, kurių laimėtoju buvo paskelbtas Aliaksandras Lukašenka, vadovaujantis šaliai nuo 1994 metų.

Opozicija ir Vakarų demokratijos tvirtina, kad šie rinkimai buvo suklastoti, ir jų nugalėtoja laiko politikos naujokę Sviatlaną Cichanouskają, kovoje dėl prezidento posto pakeitusią savo įkalintą vyrą.

Protestuotojai reikalauja A. Lukašenkos atsistatydinimo, politinių kalinių paleidimo ir naujų rinkimų.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

a ka

jau tiktai tiek rado,kaip vadina amerikonas, vidaus teroristu?

Faktas

Šaunuolis Lukašenka įveda tvarką.

VSD

Baltarusios opozocija suplyšo Fondai Fondukai pinigai pinigeliai. Vagys ir aferistai Vilniuje Hilton viešbutyje:) Ponai iš VSD papasakokit lietuvos piliečiams kas ten vyksta Kur BYSOL pinigai kur dingo Andrei Strižak:)?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS