Netoli Maskvos kukurūzų lauke nusileidusį lainerį nutarta utilizuoti | Diena.lt

NETOLI MASKVOS KUKURŪZŲ LAUKE NUSILEIDUSĮ LAINERĮ NUTARTA UTILIZUOTI

Avariniu būdu Pamaskvės kukurūzų lauke nusileidęs oro linijų „Uralskie avialinii“ laineris „Airbus А-321“ neremontuotinas, todėl bus supjaustytas ir utilizuotas, trečiadienį pareiškė bendrovės generalinis direktorius Sergejus Skuratovas.

Lėktuvas „bus utilizuotas“, pranešė jis naujienų agentūrai „Interfax“, atsakydamas į klausimą, ar specialioji komisija priėmė sprendimą dėl orlaivio likimo.

Anksčiau bendrovės komercijos direktorius Kirilas Skuratovas sakė žurnalistams, kad sprendimą priims bendrovė „Airbus“, kurios atstovai jau atvyko į Rusiją.

„Jei jis [lėktuvas] yra remontuotinas, bus išmokėtas draudimas“, – kalbėjo direktorius, išreiškęs abejonių, ar laineris kada nors dar pakils.

Iš Maskvos į Simferopolį skridęs lėktuvas su 226 keleiviais ir septyniais įgulos nariais praėjusią savaitę avariniu būdu nutūpė kukurūzų lauke netoli Maskvos. Tokių veiksmų teko imtis laineriui susidūrus su paukščių būriu.

Prezidentas Vladimiras Putinas suteikė pilotams Rusijos didvyrio titulą, o kitus įgulos narius apdovanojo Narsumo ordinais.

GALERIJA

  • Netoli Maskvos kukurūzų lauke nusileidusį lainerį nutarta utilizuoti
  • Netoli Maskvos kukurūzų lauke nusileidusį lainerį nutarta utilizuoti
Scanpix nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Keturi Šančiokai

Aha , metalo supirkėjams bus ir plieno, nerplieno , vario .

kauniete

Tai drasus ,isradingi ir extra oriantacijos ASAI valio!!! lakunams

...

Atiduokit tą lainerį mūsų 'garažiukų' meistrams! ;)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS