Teksase nušauti penki vienos šeimos nariai – nepasigailėta net kūdikio | Diena.lt

TEKSASE NUŠAUTI PENKI VIENOS ŠEIMOS NARIAI – NEPASIGAILĖTA NET KŪDIKIO

  • 2

Rytų Teksase penki vienos šeimos nariai, tarp jų – 15 mėnesių kūdikis, rasti negyvi savo name, pirmadienį pranešė pareigūnai.

Pasak Polko apygardos šerifo biuro, visi jie buvo nušauti. Du vyrai buvo aptikti viduje, o dvi moterys ir mergytė – šalia namo.

Šerifo vyriausiasis pavaduotojas Byronas Lyonsas (Baironas Lajonsas) sakė, kad nužudyti suaugusieji yra Ashley Delaney (Ešli Delani), jos vyras Randy Hornas (Rendis Hornas) ir moters seneliai Carlos Delaney (Karlas Delanis) bei Lynda Delany (Linda Delani). Vaiko tapatybė kol kas neatskleista.

Anot pareigūno, miegamojo drabužinėje buvo rasta užsirakinusi moteris, papasakojusi tyrėjams, kad pirmadienį apie 5 val. 30 min. (13 val. 30 min. Lietuvos laiku) ją pažadino poškėjimas. Ji paskambino savo sūnui, o šis apytiksliai 10 val. 30 min. apie incidentą pranešė policijai.

B. Lyonsas pridūrė, jog maždaug 120 km į šiaurės rytus nuo Hjustono esančiame name buvo aptiktas šaunamasis ginklas ir nurodė, kad šiuo metu neieškoma jokio įtariamojo. Jis atsisakė apibūdinti nelaimę kaip žmogžudystės ir savižudybės incidentą.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Jooo

Ar tu matei ta pokari gudruti?

išvada

Visai kaip pas mus pokario metais.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS