Per vakarėlį prie universiteto bibliotekos pašautos keturios studentės | Diena.lt

PER VAKARĖLĮ PRIE UNIVERSITETO BIBLIOTEKOS PAŠAUTOS KETURIOS STUDENTĖS

Atlantos mieste Džordžijos valstijoje keturios studentės antradienį vakare buvo sužeistos ginkluotam asmeniui pradėjus šaudyti į maždaug 200 žmonių minią prie Clarko (Klarko) universiteto bibliotekos, pranešė pareigūnai.

Atlantos policijos duomenimis, apie 22 val. 30 min. vietos (trečiadienį 5 val. 30 min. Lietuvos) laiku įvykusių šaudynių aukų sužeidimai pavojaus gyvybei nekelia.

Per šaudynes kilus sumaiščiai užpuolikas pabėgo. Trečiadienio rytą įtariamas šaulys dar nebuvo surastas.

Keturios studentės buvo pašautos prie bibliotekos, aptarnaujančios Clarko universitetą Atlantoje ir kitus aplinkinius koledžus, istoriškai daugiausiai lankomus juodaodžių.

Prie bibliotekos buvo švenčiamos naujokų įvadinio kurso pabaigtuvės. Trečiadienį Clarko universiteto Atlantoje studentams turėjo prasidėti mokslo metai.

Pasak tyrėjų, kilus ginčui tarp dviejų grupelių kažkas pradėjo šaudyti.

Televizijos WXIA-TV parodytame vaizdo įraše užfiksuota, kaip pasigirdus šūviams studentai paniškai puola bėgti.

„Atrodo, kad buvo dvi atskiros tarpusavyje kovojusios grupės, o šie žmonės tiesiog pateko į kryžminę ugnį“, – televizijai WSB-TV sakė Atlantos policijos kapitonas Williamas Rickeris (Viljamas Raikeris).

Dvi sužeistos 17 ir 18 metų studentės mokėsi Spelmano koledže, pranešė policija. Tyrėjų nuomone, dar dvi 18 ir 19 metų merginos buvo Clarko Atlantos universiteto studentės.

„Blogis neprasibraus į mūsų kompleksą“, – socialiniuose tinkluose parašė Clarko universiteto Atlantoje tikinčiųjų tarnyba, pranešdama apie trečiadienį vidurdienį rengiamas pamaldas.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

...

Nieko naujo, juk taip JAV demo(n)kratija reiškias: "Visi turim teisę į ginklą, o kam jums tas ginklas jei nesinaudojat?"

SUSIJUSIOS NAUJIENOS