Kauno derbyje triumfavo rajono futbolininkai | Diena.lt

KAUNO DERBYJE TRIUMFAVO RAJONO FUTBOLININKAI

"Komanda buvo kaip kumštis", - džiaugėsi Andrius Skerla. Jo treniruojama Kauno rajono "Hegelmann" ekipa antrajame „TOPsport A lygos“ ture laimėjo laikinosios sostinės derbį.

Antrame kėlinyje reabilitavęsis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas patiesė „Kauno Žalgirį“ – dvikova baigėsi 2:1.

Pirmasis rungtynių pusvalandis praėjo itin ramiai, komandos pavojingų progų nekūrė, tiek vienas, tiek kitas vartininkas daug darbo neturėjo. Visgi, pagyvėjimas įvyko kėliniui einant į pabaigą – didelis pavojus prie Vincento Šarkausko vartų kilo po Grato Sirgėdo pakelto kampinio, o jau kitame epizode po komandos kapitono perdavimo į baudos aikštelę krito įvartis – po sumaišties šalia vartų kamuolį į savus vartus pasiuntė Denisas Bošnjakas.

Nors antrojo kėlinio pradžioje savąjį šansą turėjo Vilius Armanavičius, 48-ąją minutę krito išlyginamasis dvikovos įvartis – kamuolys į savus vartus krito dar sykį, šį kartą kitoje barikadų pusėje tą padarė Matiasas Rale. Kiek vėliau šūvį iš toli atliko ir Armandas Kučys, tačiau su juo užtikrintai susitvarkė varžovų vartų sargas.

79-ąją minutę mėlynai balti pelnė antrąjį įvartį, kai Njoya Abdelas Kaderas laimėjo dvikovą galva, kamuolys atšoko Patrickui Popescu, pastarasis išsiskyrė įvarčiu į tuščius vartus.

Po antrojo „TOPsport“ A lygos“ turo pergalę iškovojęs „Hegelmann“ klubas pakilo iki trečiosios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ su vienu tašku lieka penktas.

"Pirmasis kėlinys mums buvo ypatingai geras, kontroliavome žaidimą, galėjome įmušti dar daugiau. Bet varžovai įmušė antrajame kėlinyje ir pakeitė mačo eigą, - konstatavo "Kauno Žalgirio" treneris Glennas Stahlis. - Miegosiu neramiai šią naktį. Turiu milijoną neatsakytų klausimų".

"Labai sunkios rungtynės, įveikėme gerą komandą, turinčią didelius resursus. Iki pertraukos varžovai kontroliavo situaciją, bet tai, ką padarėme pertraukos metu, tai, kaip perstatėme taktiką, pakeitė visą eigą. Buvo momentų, kai turėjome pakentėti ir atsilaikyti", - sakė Andrius Skerla.