Autsaiderių taškas – tryliktu bandymu | Diena.lt

AUTSAIDERIŲ TAŠKAS – TRYLIKTU BANDYMU

• 0

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 13-asis turas buvo ypatingas Jonavos vienuolikei: neturėdama vyriausiojo trenerio nutraukė daugiau nei du mėnesius užsitęsusią nesėkmių seriją.

Konsultavo agentas?

Jonavos futbolininkai Gargžduose pasidalijo po tašką su „Bangos“ komanda – 1:1.

Iki šiol jonaviečiai buvo pralaimėję visas dvylika A lygos rungtynių, tarp jų – ir ketvirto turo dvikovą gargždiškiams savo aikštėje (1:3).

Šįkart „Jonavai“ vadovavo Martynas Matuzas – buvęs vartininkas, nes strategas Jevgenijus Lucenka atsisveikino su klubu.

Pasak „Jonavos“ direktoriaus Vaido Vaškevičiaus, ukrainietis iš tikrųjų – ne treneris, o futbolo agentas.

„K. Lucenka atvyko kaip konsultantas. Pabuvo, pakonsultavo ir tuo viskas baigėsi. Yra atvežęs tris žaidėjus. Susiklostė nesveika situacija – jis pradėjo proteguoti saviškius“, – portalui sportas.lt sakė V. Vaškevičius.

Naujasis „Jonavos“ treneris taip pat bus iš Ukrainos, jis planuoja atvykti gegužės 19-ąją.

Sudegino klaidos

Negalėčiau pasakyti, kad viena ar kita komanda buvo labiau verta pergalės – abi norėjo laimėti, abi turėjo progų įvarčiams.

Laimėjęs 11-ojo ir 12-ojo turų mačus, vėl kapituliavo „Kauno Žalgiris“ – namuose 0:3 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

Lietuvos vicečempionams įmušti visus įvarčius prireikė mažiau nei 15 minučių.

„Pirmas kėlinys nulėmė rungtynių baigtį: padarėme perdaug klaidų ir jos mus sudegino“, – pripažino kauniečių ekipos vyriausiasis treneris Rokas Garastas.

Turnyro rikiuotėje prie Kauno žalgiriečių priartėjo „Šiauliai“, savo arenoje atėmę du taškus iš Kauno rajono „Hegelmann“ – 0:0.

„Negalėčiau pasakyti, kad viena ar kita komanda buvo labiau verta pergalės – abi norėjo laimėti, abi turėjo progų įvarčiams, o tai, kad jų nerealizavome, – mūsų trūkumai“, – svarstė „Hegelmann“ strategas Andrius Skerla.

Susitiks žalgiriečiai

Lyderio pozicijoje išsilaikė „Panevėžys“, paskutinę mačo pagrindinio laiko minutę 1:0 palaužęs Telšių „Džiugą“.

14-ojo turo rungtynes panevėžiečiai žais svečiuose su „Sūduva“, o gegužės 22-ąją Vilniuje laukiama žalgirietiško derbio – susitiks sostinės ir Kauno vienuolikės.

Tačiau Vilniaus „Žalgiris“ nenusiteikęs pertraukai – 18 d. žais Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes su Pirmos lygos čempionato lyderiu Klaipėdos „Neptūnu“. Kauniečiai savo ruožtu dvikovą su Naujosios Vilnios „Granitu“ numatę gegužės 24-ąją.

13-as turas

„Kauno Žalgiris“–Marijampolės „Sūduva“ 0:3 (0:3). 150 žiūrovų. Įvarčiai: 22 min. S.Hamuličius (0:1), 26 min. V.Slavickas (0:2), 34 min. S.Hamuličius (0:3).

„Šiauliai“–Kauno rajono „Hegelmann“ 0:0. 500 žiūrovų.

Gargždų „Banga“–„Jonava“ 1:1 (1:1). 150 žiūrovų. Įvarčiai: 3 min. V.Chameliukas (0:1), 18 min. V.Paulauskas (1:1).

„Panevėžys“–Telšių „Džiugas“ 1:0 (0:0). 500 žiūrovų. Įvartis: 90 min. A.Smithas (1:0)

Vilniaus „Riteriai“–Vilniaus „Žalgiris“ 0:1 (0:1). 350 žiūrovų. Įvartis: 35 min. M.Oyewusis (0:1).