Čempionų lyga: į ketvirtfinalį pateko „Juventus“ ir „Leicester City“ | Diena.lt

ČEMPIONŲ LYGA: Į KETVIRTFINALĮ PATEKO „JUVENTUS“ IR „LEICESTER CITY“

• 0

Antradienį po atsakomųjų Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių į ketvirtfinalį pateko „Leicester City“ ir Turino „Juventus“.

„Leicester City“ – „Sevilla“ 2:0

Bendras rezultatas: 3:2

Trečiąją vietą Ispanijos čempionate užimantys Sevilijos futbolininkai savo aikštėje Lesterio komandą nugalėjo 2:1.

Po šios dvikovos iš „Leicester City“ vyriausiojo trenerio posto buvo atleistas Claudio Ranieri, ir ekipos žaidimas pradėjo sparčiai gerėti.

Naujo trenerio Craigo Shakespeare‘o įkvėpti Anglijos čempionai fantastiškai sužaidė namuose. Jau 27-ąją minutę „Sevilla“ gynybą pralaužė Wesas Morganas.

Jamie Vardy buvo neleistinai sustabdytas ir teisėjas paskyrė baudos smūgį. Jį atliko Riyadas Mahrezas, o šio smūgį sėkmingai pataisė W.Morganas.

Šio įvarčio pakako, kad „Leicester City“ žengtų į kitą etapą, nes jie įmušė įvartį ir Sevilijoje.

Beje, W.Morganas tapo pirmuoju Jamaikos futbolininku, pasižymėjusiu Čempionų lygoje.

Tačiau Lesterio ekipa nesirengė sustoti. Po pertraukos pasižymėjo ir Marcas Albrightonas. Futbolininkas pasinaudojo nuo „Sevilla“ gynėjo atsimušusiu kamuoliu ir pasitaisęs smūgiavo tiesiai į vartus.

74-ąją minutę susikibo Samiras Nasri ir Jamie Vardy. Antrą geltoną kortelę gavęs S.Nasri po karštų ginčų su teisėju turėjo palikti aikštę.

Po penkių minučių vartininkas Kasperas Schmeichelis užsidirbo geltoną kortelę ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kuri pats vartininkas ir atlaikė. Nesėkmingai smūgiavo Stevenas N'Zonzi.

„Sevilla“ dar niekada nėra patekusi į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

„Juventus“ – „Porto“ 1:0

Bendras rezultatas: 3:0

Turine „Porto“ sirgaliai intrigos taip ir nesulaukė. Pirmojo kėlinio pabaigoje lemtingą klaidą padarė Maxi Pereira. Gynėjas ranka atmušė G.Higuano smūgį ir buvo išvarytas iš aikštės.

11 metrų baudinį nesunkiai realizavo Paulo Dybala. Likę dešimtiese „Porto“ jau nebesugebėjo pasipriešinti „Juventus“.

Pirmosiose rungtynėse Italijos komanda svečiuose nugalėjo varžovus 2:0.

Į Čempionų lygos ketvirtfinalį jau pateko Madrido „Real“, „Barcelona“, Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“.