D. Aršakiano dublis padėjo „Trakams“ įveikti nukraujavusį „Klaipėdos granitą“ | Diena.lt

D. ARŠAKIANO DUBLIS PADĖJO „TRAKAMS“ ĮVEIKTI NUKRAUJAVUSĮ „KLAIPĖDOS GRANITĄ“

• 0

Eilinę, tačiau šį kartą turnyro lentelės atžvilgiu ne tokią svarbią pergalę „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo „Trakų“ ekipa. Valdo Urbono treniruojami futbolininkai 33-iojo turo dvikovoje namuose nesunkiai rezultatu 3:0 (2:0) nugalėjo nukraujavusį „Klaipėdos granitą“.

„Riteriai“ šiame sezone jau užsitikrino antrą vietą, savo ruožtu, Klaipėdos klubas pralaimėjo 18-ą kartą ir trimis taškais atsilieka nuo septintoje pozicijoje žengiančio Utenos „Utenio“.

Svečiai iš uostamiesčio pirmąsias 20 minučių gana užtikrintai gynėsi, tačiau vienos greitos atakos klaipėdiečiams sustabdyti nepavyko. Jurijus Mamajevas vienu lietimu perdavė kamuolį Nerijui Valskiui, kuris stipriu smūgiu iš maždaug 15 metrų pergudravo vartininką.

28-ą minutę „Trakai“ padvigubino rezultatą. Šį kartą įvarčio autorius buvo Davidas Aršakianas, pasinaudojęs eiliniu J. Mamajevo rezultatyviu perdavimu. Saugas šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone jų atliko net 25-is.

Per likusį kėlinio laiką Roko Stanulevičiaus iš 20 metrų stipriai muštą kamuolį už galinės linijos nukreipė Tadas Norbutas, o granitiečiai varžovams sugebėjo pagrasinti tik tolimais bei nepavojingais Mariaus Papšio smūgiais.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai galutinai įtvirtino savo pranašumą. 51-ą minutę D. Aršakianas buvo laiku ir vietoje, kai T. Norbutas atrėmė pavojingą Aleksandro Byčenoko smūgį ir arti – rezultatyviam puolėjui beliko palankiai atšokusį kamuolį pasiųsti į tuščius vartus.

Netrukus paplušėti turėjo „Trakų“ vartų sargas Marius Rapalis. Vienas iš „Klaipėdos granito“ lyderių Juro Pejičius gavo erdvės ir nedelsdamas smūgiavo iš toli, tačiau M. Rapalis legionieriaus smūgiuotą kamuolį nukreipė virš skersinio.

Per likusį mačo pusvalandį vienuolikės žaidė gana vangiai: klaipėdiečiams pavojingiau atakuoti trukdė nuovargis ir meistriškumo stoka, o „Trakų“ futbolininkai pozicinių atakų metu pernelyg neskubėjo su perdavimais į priekį.

Visgi T. Norbutui dar teko susitvarkyti su smūgiais, kuriuos atliko po keitimų aikštėje pasirodęs Ronaldas Solominas bei Donatas Šėgžda. Pačioje susitikimo pabaigoje standartinės padėties metu galva šalia vartų mušė Linas Klimavičius.

„Klaipėdos granito“ komanda Vilniuje rungtyniavo gerokai nukraujavusi. Pirmą sykį starto sudėtyje debiutavo Nikita Peretiatko, taip pat „SMScredit.lt A lygos“ parako pauostė ir po keitimo aikštėje pasirodęs 16-metis Rokas Mickūnas.

Trakų „Trakai“ – „Klaipėdos granitas“ 3:0 (2:0)

„Trakai“: M. Rapalis, N. Apakidzė, L. Klimavičius, A. Byčenokas, P. Malinauskas, J. Mamajevas (56 min. D. Šėgžda), S. Ševčiukas, V. Šilėnas, R. Stanulevičius, N. Valskis (67 min. R. Solominas), D. Aršakianas (56 min. A. Gurenka).

„Klaipėdos granitas“: T. Norbutas, N. Peretiatko, J. Potapovas, D. Šiškinas, R. Urbelis, V. Grigaitis, M. Papšys, J. Pejičius, L. Rimkus (82 min. R. Mickūnas), L. Sonas (70 min. A. Lukošius), D. Lukošius.

Įvarčiai: J. Mamajevas (20), D. Aršakianas (28, 51)

Geltonos kortelės: D. Aršakianas (25), A. Byčenokas (80), P. Malinauskas (86); T. Norbutas (20), D. Šiškinas (27), L. Rimkus (79)

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Šiaulių „Šiauliai" 32 4 5 23 32:82 17

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: T. Radzinevičius („Sūduva“) – 26, D. Aršakianas („Trakai“) – 23, A. Paniukovas (ex – „Atlantas“) – 20, A. Rimkevičius („Stumbras“) – 19 įvarčių