Pergalingą ritmą išlaikę žalgiriečiai finišavo ketvirti | Diena.lt

PERGALINGĄ RITMĄ IŠLAIKĘ ŽALGIRIEČIAI FINIŠAVO KETVIRTI

"Reikėjo truputį pakentėti, reikėjo ramybės ir mes tai parodėme. Gera pabaiga!", - džiaugėsi Nerijus Mačiulis. Jo diriguojami „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pergalingai užbaigė 2023 m. „Optibet A lygos“ sezoną. Nerijaus Mačiulio komanda Dariaus ir Girėno stadione rezultatu 4:2 (2:0) įveikė Kauno r. „Hegelmann“ ir sezoną užbaigė ketvirtoje pozicijoje.

Prie "Kauno Žalgirio" vairo stojus N. Mačiuliui žaliai balti laimėjo penkias rungtynes ir nė sykio nesuklupo. Ne išimtis buvo ir paskutinės sezono rungtynės.

Norint užimti trečią vietą kauniečiams reikėjo ne tik patiems laimėti, bet ir tikėtis „Šiaulių“ pralaimėjimo „Bangai“. Saulės miesto komanda savo rungtynes laimėjo užtikrintai ir pasidabino bronzos medaliais.

Rungtynes Kaune solidžiau pradėjo „Hegelmann“, kurie pirmieji kūrė pavojingas progas prie Deivido Mikelionio vartų. Tiesa, tos progos pirmoje rungtynių pusėje įvarčiais nevirto.

Pirmiejį į priekį išsiveržė žaliai balti. 25-ąją susitikimo minutę Karolis Šilkaitis ties baudos aikštelės riba klaidino net kelis varžovus ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą – 1:0.

Jau visai netrukus Artūras Dolžnikovas sukirto kamuolį į vartų skersinį, o po kelių akimirkų pakelto kampinio metu krito dar vienas įvartis. Po Grato Sirgėdo pakelto kamuolio galva tiksliai smūgiavo Edvinas Girdvainis – 2:0.

Antroje susitikimo dalyje aktyvesni ir vėl buvo mėlynai balti, kuriems per 20 antrojo kėlinio minučių pavyko išlyginti rezultatą – 2:2.

Toliau savo progų ieškoję svečiai galiausiai liko nubausti. Po kampinio prie „Kauno Žalgirio“ vartų, žaliai balti pabėgo į kontrataką, kurią įvarčiu užbaigė Armandas Kučys – 3:2.

Jau per pridėtą rungtynių laiką tašką šiame sezone padėjo Florianas Davidas. Suklaidinęs keletą varžovų prancūzas taip pat pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir įtvirtino žalgiriečių pergalę rezultatu 4:2.

"Nusipelnėme visų pergalių, kurios buvo. Tai atspindi komandos pajėgumą", - sakė N. Mačiulis.