Dortmundo „Borussia“ prasibrovė į Vokietijos taurės pusfinalį | Diena.lt

DORTMUNDO "BORUSSIA" PRASIBROVĖ Į VOKIETIJOS TAURĖS PUSFINALĮ

Antrąja 2014-2015 metų Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) turnyro pusfinalio dalyve tapo praėjusio sezono vicečempionė bei šio turnyro finalininkė Dortmundo "Borussia" komanda, antradienį ketvirtfinalyje tik po pratęsimo 3:2 (1:2, 2:2) įveikusi "Hoffenheim" ekipą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Nevenas Subotičius (19 min.), tačiau dar iki pertraukos po tikslių Kevino Vollando (21 min.) ir Roberto Firmino (28 min.) smūgių į priekį išsiveržė svečiai - 2:1.

Antrajame kėlinyje rezultatą pavyko išlyginti Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui (57 min.), o pergalingą įvartį antroje pratęsimo dalyje įmušė Sebastianas Kehlis (107 min.).

Pirmajame ketvirtfinalio susitikime "VfL Wolfsburg" klubas antradienį savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė "Freiburg" vienuolikę.

Dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį - III divizione rungtyniaujantys Bylefeldo "Arminia" futbolininkai priims Menchengladbacho "Borussia" komandą, o šalies čempionas ir taurės savininkas Miuncheno "Bayern" klubas išvykoje išmėgins jėgas su Lėverkuzeno "Bayer" vienuolike.