Elitinio atrankos etapo starte – skaudus U19 rinktinės pralaimėjimas | Diena.lt

ELITINIO ATRANKOS ETAPO STARTE – SKAUDUS U19 RINKTINĖS PRALAIMĖJIMAS

• 1

Lietuvos vaikinų U19 rinktinė trečiadienį pradėjo pasirodymą Nyderlanduose vykstančiame Europos vaikinų U19 čempionato elitiniame atrankos etape.

Pirmame susitikime Reinholdo Breu auklėtiniai 0:4 (0:4) pralaimėjo turnyro šeimininkams olandams.

Lietuviams turnyre lieka dar dvi dvikovos – su Prancūzijos ir Belgijos komandomis.

Trečiadienio dvikovoje šeimininkai nuo pat pirmų minučių ėmesi diktuoti rungtynių tempą ir iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas – jau po pirmo kėlinio rezultatas buvo 4:0 jų naudai.

Po pertraukos situacija ženkliai nepasikeitė, varžovai neklydo ir įsirašė pirmuosius tris taškus šiame turnyre.

Rungtynių statistika: Nyderlandai – Lietuva 4:0 (4:0)

Vendamo „De Langeleegte“ stadionas, teisėjas – Kevinas O’Sullivanas (Airija);

Įvarčiai: 15 min. Jasonas van Duivenas, 18 min. ir 22 min. Mike`as Kleijnas, 43 min. Julianas Rijkhoffas (Nyderlandai);

Įspėti: 21 min. Ignas Paulikas, 34 min. Regnar Krot, 76 min. Orlandas Jakas, 89 min. Nikita Pavlovskij (Lietuva)

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Vilius Šivickas, Augustas Tamaševičius, Nojus Vytis Audinis, Milanas Rutkovskis, Orlandas Jakas, Ernestas Gudelevičius (79 min. Ąžuolas Indriulis), Ignas Paulikas (69 min. Nikita Pavlovskij), Nidas Vosylius (46 min. Motiejus Šapola), Jonas Usavičius (69 min. Adrian Lickūnas), Regnar Krot (46 min. Martynas Šetkus), Romualdas Jansonas.

Atsargoje: Arnas Voitinovičius, Tautvydas Burdzilauskas.