„Euro 2020“: Ukraina nugvelbė paskutinį bilietą į ketvirtfinalį | Diena.lt

„EURO 2020“: UKRAINA NUGVELBĖ PASKUTINĮ BILIETĄ Į KETVIRTFINALĮ

• 3

Ukrainos rinktinė per pratęsimą 2:1 nugalėjo Švedijos komandą ir žengė į „Euro 2020“ ketvirtfinalį.

Švedija į atkrintamąsias pateko laimėjusi E grupės kovas, o štai Ukraina buvo viena iš geriausių trečiąsias vietas užėmusių komandų.

Į priekį 27-ąją minutę išsiveržė ukrainiečiai. Andrijaus Jarmolenkos perdavimas iš dešiniojo baudos aikštelės krašto buvo tikslus, o Oleksandras Zinčenka šovė taip stipriai vienu lietimu, kad vartininkui šansų atremti smūgį tiesiog nebuvo.

Rezultatas tapo lygus 43-ąją minutę, kai Emilis Forsbergas galingai mušė iš toli, o kamuolys, kliudęs varžovo koją, suspurdėjo tinkle.

Iki antrojo kėlinio pabaigos įvarčių taip ir nebuvo pelnyta.

Pergalę Ukraina išplėšė jau per pridėtą antrojo pratęsimo kėlinio laiką, kai Artemas Dovbikas išlindo priešais vartus, sulaukė puikaus O.Zinčenkos perdavimo ir galva smūgiavo tiksliai.

Ukraina ketvirtfinalyje susitiks su Anglijos rinktine, kuri ankstesnėse antradienio rungtynėse 2:0 nugalėjo Vokietiją.

• „Euro 2020“: Ukraina nugvelbė paskutinį bilietą į ketvirtfinalį