A. Skerla: turime priversti konkurentus jaudintis | Diena.lt

A. SKERLA: TURIME PRIVERSTI KONKURENTUS JAUDINTIS

„Permainingos rungtynės, tikrai buvo sudėtinga, bet lengvų kovų dabar nebūna“, - atsiduso Andrius Skerla. Jo treniruojami Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai „Optibet A lygos“ 33-iajame ture sostinėje 3:2 palaužė vietos „Riterių“ kolektyvą.

„Turime priversti „Šiaulius“ jaudintis. Manau, kad jie jaudinasi“, - kalbėjo A. Skerla, turėdamas mintyje savo auklėtinių lenktynes su „Šiaulių“ komanda dėl bronzos medalių.

Pirmajame kėlinyje nei vienai ekipai pasižymėti nebuvo pavykę, nors kovos aikštėje netruko. Antroje mačo dalyje „Riteriai“ startavo puikiai – nerealizavo poros progų, tačiau 52-ąją minutę Anri Rosiveri uždirbtą baudinį realizavo Nikola Popovičius.

Į tai svečiai atsakė trimis taikliais smūgiais. 72-ąją minutę standartinės padėties metu pasižymėjo Hugo Figueredo, 85-ąją – tolimu smūgiu išsiskyrė Filipas Dangubičius, dar po poros minučių kontrataką įvarčiu pavertė Denisas Bošnjakas.

„Riteriai“ sušvelnino rezultatą: paskutinės atakos metu Haris Handžičius uždirbo baudinį, kurį realiavo į rikiuotę grįžęs Mindaugas Grigaravičius.

„Pirmajame kėlinyje buvo daug fizinės kovos, ilgų perdavimų, daug aistrų ir komentarų vieni kitų atžvilgiu. Po pertraukos net praleidus įvartį mūsų keitimai pakeitė visą rungtynių eigą. Varžovai atidavė labai daug jėgų mus spausdami, žaisdami ties pražangos riba, bet tai atsiliepė jiems pabaigoje“, - aiškino A. Skerla.

Po pergalės „Hegelmann“ turi 55 taškus bei pavijo FA „Šiauliai“, „Riteriai“ su 19 taškų rikiuojasi dešimti.