„Hegelmann“ dar kartą patiesė „Žalgirį“ | Diena.lt

„HEGELMANN“ DAR KARTĄ PATIESĖ „ŽALGIRĮ“

• 0

Septynių pergalių seriją turėjusį Vilniaus „Žalgirį“ dar kartą šį sezoną pristabdė Kauno rajono „Hegelmann“. Permainingose rungtynėse svečiuose vilniečiai  varžovams pralaimėjo rezultatu 1:3.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių rungtynes pradėjo Arminas Hodžičius ir pasveikęs Giedrius Matulevičius.

Pirmajame kėlinyje į Patricko Popescu įvartį atsakė Liviu Antalis. Antrajame kėlinyje įspūdingu smūgiu pasižymėjo „Hegelmann“ kapitonas Klaudijus Upstas.

Rungtynių pradžioje varžovų vartams smūgiu galva grasino Giedrius Matulevičius, iš krašto netiksliai smūgiavo Paulius Golubickas.

11 ir 16 min. pavojingai iš toli smūgiavo Artemas Ščedrij. 15 min. netiksliai iš toli mušė O. Verbickas.

22 min. šeimininkai išsiveržė į priekį. Po perdavimo iš kairiojo atakos krašto kamuolį į vartus iš arti pasiuntė Patrickas Popescu.

33 min. Y. Karashima pabandė laimę iš labai toli ir pažemę skriejęs kamuolys atsimušė į virpstą.

38 min. varžovų puolėjui N. Kaderui pavyko atsiplėšus nuo gynėjų spurtuoti priekyje, tačiau atlikti smūgio nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos itin pavojingų progų nesukūrė. 58 min. A. Tordai sugavo kamuolį po L. Ribeiro.

65 min. iš kairio baudos aikštelės krašto netiksliai smūgiavo L. Antalis. Netrukus pavojingas buvo L. Ribeiro smūgis iš krašto, kamuolį atrėmė A. Tordai.

67 min. iš kairio krašto netiksliai smūgiavo V. Armalas, o netrukus labai pavojingai iš toli smūgiavo P. Popescu, kamuolys pataikė į virpstą.

70 min. „Hegelmann“ vėl išsiveržė į priekį. Puikiu smūgiu kaire koja iš dešinio krašot kamuolį į vartus nuo skersinio pasiuntė K. Upstas.

73 min. varžovai įmušė dar kartą. Po kampinio galva tiksliai smūgiavo V. Armalas.

74 min. po kampinio galva kitoje aikštės pusėje mušė J. Kendyšas, tačiau kamuolį sugavo vartininkas.

Dvikovos pabaigoje po pavojingos šeimininkų atakos vartus apgynė A. Tordai.