„Hegelmann“ pergalingą įvartį įmušė paskutinę rungtynių minutę | Diena.lt

„HEGELMANN“ PERGALINGĄ ĮVARTĮ ĮMUŠĖ PASKUTINĘ RUNGTYNIŲ MINUTĘ

• 0

17-ąjį „TOPsport A lygos“ turą atidarė dvikova tarp Kauno rajono „Hegelmann“ bei Marijampolės „Sūduvos“. Rezultatyviame susitikime pergalę paskutinę minutę išplėšė šeimininkai, kurie rezultatu 3:2 (1:2) nukovė svečius iš Suvalkijos.

Svečiai jau 12-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai po puikaus komandos draugo perdavimo pasižymėjo vartininką nuginklavęs Artemas Fedorovas. Visgi, marijampoliečiai džiaugėsi neilgai, kadangi jau 19-ąją minutę rezultatas tapo lygus - Patriko Popescu smūgį atrėmė Giedrius Zenekvičius, kamuolys atšoko atgal rumunui, šis kamuolį pasiuntė laiku ir vietoje atsidūrusiam Matui Vareikai, kuris išsiskyrė įvarčiu.

Visgi, „Sūduva“ į priekį dar sykį veržėsi 32-ąją minutę, kai po A. Fedorovo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Motiejus Burba. Kėlinio pabaigoje pavojų kėlė P. Popescu – rumunas atliko pavojingą baudos smūgį bei sykį šovė iš už  baudos aikštelės, tačiau tikslo jam pasiekti nepavyko.

57-ąją minutę rezultatą išlygino bei dublį pelnė M. Vareika, kuris, sulaukęs perdavimo, susitvarkė su kamuoliu bei jį pasiuntė į G. Zenkevičiaus saugomus vartus, kiek vėliau Leo Ribeiro atsakė pavojingu baudos smūgiu, tačiau jį atrėmė vartų sargas.

70-ąją minutę Vilius Armalas neišnaudojo savojo šanso, už kelių minučių marijampoliečiai apsigynė nuo Njoya Abdelo Kadero atakos. Kėliniui einant į pabaigą dar vieną situaciją sukūrė P. Popescu, jo spirtas kamuolys praskriejo virš vartų. Visgi, per pridėtą teisėjo laiką smūgį galva atlikęs Stevas Kingue pasižymėjo įvarčiu bei taip namų ekipai išplėšė pergalę.

Po 17-ojo turo „Hegelmann“ ekipa su 32 taškais lieka 2-oje pozicijoje, tuo tarpu „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 19 taškų bei žengia šešta.