Įspūdingą šou rungtynėse surengęs C. Ronaldo: nemeluosiu, tokie pasiekimai – malonūs | Diena.lt

ĮSPŪDINGĄ ŠOU RUNGTYNĖSE SURENGĘS C. RONALDO: NEMELUOSIU, TOKIE PASIEKIMAI – MALONŪS

Cristiano Ronaldo ir visai Portugalijos futbolo rinktinei šios kelios dienos buvo itin sėkmingos. Europos čempionų titulą ginantys portugalai šeštadienį 4:2 įveikė Serbiją, o antradienį vakarą Vilniuje 5:1 nepaliko vilčių lietuviams, rašo lff.lt.

Po šių pergalių Portugalijos rinktinė B grupėje pakilo į antrą vietą.

„Aš manau, kad sunkiausias darbas jau padarytas. Laimėjome prieš kelias dienas Serbijoje, kas buvo labai svarbu, o šiandien pratęsėme savo darbą Lietuvoje. Mes jau esame arti savo tikslo. Kitas rungtynes mes žaisime namuose su Liuksemburgu, o tada lauks išvyka į Ukrainą. Jeigu laimėsime abejas rungtynes, manau, kad tų taškų mums tikrai užteks, kad patektume į Europos čempionatą“, – sakė Portugalijos rinktinės žvaigždė.

C. Ronaldo Lietuvoje pasiekė vadinamąjį „pokerį“ – pelnė įvarčius 7, 62, 65 ir 76 minutėmis. Portugalas per savo karjerą jau yra pelnęs 24 įvarčius Europos čempionatų atrankoje, o po antradienio vakaro aplenkė 23 įvarčius savo sąskaitoje turėjusį Robbie Keaną. 

Futbolas: Lietuva – Portugalija 1:5

„Futbolas nėra tik rekordų vaikymasis ir mintys apie individualius trofėjus. Žinoma, aš negaliu meluoti, man malonūs tokie pasiekimai. Svarbiausia buvo pasiekti pergalę Lietuvoje ir tęsti mūsų darbą. Įmušiau įvartį Serbijoje, keturis – Lietuvoje. Aš esu laimingas, tikiuosi, kad pratęsime šią seriją“, – kalbėjo C. Ronaldo.

GALERIJA

  • Įspūdingą šou rungtynėse surengęs C. Ronaldo: nemeluosiu, tokie pasiekimai – malonūs
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

hahaha

hahaha kokiu zaideju? lt futiko jau senai neber! ar cia sie zaidejai,vartininkas runkelis visiskas,is kur tik tokius traukiat...

Graudu

Kaip jis pyko pirmam keliny kai nepavykdavo įmušti,jis atvažiavo tik dėl statistikos įvarčių,o mūsų futboolininkai jam padėjo ir gan kvailai visi 22 aikštėje dirbo tik jam . Jis savo pasiekė žioplių pagalba.

Užpelkis

Prie ko čia tas liurbis Butkevičius ? Ką jis nuveikė, kad Lietuvai nebūtu gėda dėl jos futbolo ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS