„Jelgava“ ekipai po įvartį pelnė M. Grigaravičiaus ir K. Laukžemis | Diena.lt

"JELGAVA" EKIPAI PO ĮVARTĮ PELNĖ M. GRIGARAVIČIAUS IR K. LAUKŽEMIS

• 0

Aštuntą pergalę penkioliktosiose Latvijos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimanti bei Sauliaus Širmelio treniruojama „Jelgava“ (25 tšk.) vienuolikė su Mindaugu Grigaravičiumi ir Karoliu Laukžemiu, pirmadienį namuose 3:2 (1:0) įveikusi trečiąją poziciją išsaugojusią šalies čempionę „FK Liepaja“ (29 tšk.) ekipą.

Visą susitikimą žaidęs M. Grigaravičius 16 minutę išvedė šeimininkus į priekį, o 69-ą minutę po K. Laukžemio tikslaus smūgio „Jelgava“ futbolininkai jau pirmavo 2:0.

Netrukus per 4 minutes po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Markas Kurtišas (73 min.) bei Krisas Karklinis (76 min.) ir dvikovos rezultatas tapo lygus 2:2.

Pergalingą įvartį šeimininkams pelnė Andrejus Kovaliovas (83 min. iš 11 m baudinio), o susitikimo pabaigoje (88 min.) K. Laukžemis vietą aikštėje užleido Olegui Malašionokui.

Aštuonių komandų turnyre pirmauja Jūrmalos „Spartaks“ (37 tšk.) futbolininkai, lenkiantys praėjusio sezono bronzos medalininką Simono Pauliaus atstovaujamą „Ventspils“ (30 tšk.) klubą.

Šeštą pergalę šešioliktosiose rungtynėse pirmadienį iškovojo ir penktoje vietoje esanti Dariaus Kazubovičiaus Rygos „Rigas FS“ (22 tšk.) vienuolikė, svečiuose 1:0 (0:0) įveikusi autsaiderę Daugpilio „BFC Daugavpils“ (5 taškai) ekipą.

Lietuvis aikštėje pasirodė 62-ą minutę vietoje Giorgio Diakvišvilio.