LFF taurė: „Banga“ per pirmąjį pusfinalio mačą nukovė „Klaipėdos granitą“ | Diena.lt

LFF TAURĖ: "BANGA" PER PIRMĄJĮ PUSFINALIO MAČĄ NUKOVĖ "KLAIPĖDOS GRANITĄ"

• 0

630 minučių. Tiek laiko šį sezoną Gargždų “Bangos” komandos gynybos negali pralaužti varžovų futbolininkai.

Trečiadienį “Bangos” komanda žengė didelį žingsnį link LFF taurės finalo. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse gargždiškiai namie 2:0 nugalėjo “Klaipėdos granitą” ir įgijo solidų pranašumą prieš balandžio 30-ąją vyksiančias atsakomąsias rungtynes.

Rungtynės prasidėjo atsargiai, nuo žvalgybos, bet pirmo kėlinio viduryje “Banga” pelnė įvartį. Po Aleksandro Ruskich perdavimo Davydas Arlauskis akimirksniu aplenkė vartininką Paulių Pocių ir galva nukreipė kamuolį į vartus. 40 min. A.Ruskich atliko antrą rezultatyvų perdavimą. Iš jo kamuolį gavęs Sergejus Ševčiukas pergudravo P.Pocių ir rezultatas tapo 2:0.

Antro kėlinio pradžioje vėl įmušti galėjo D.Arlauskis – dar vieną jo smūgį galva į kampinį nukreipė P.Pocius. Granitiečių žaidimas po pertraukos atrodė išsiderinęs. Svečiai atakavo padrikai, o gynėjai dažnai klydo. Šeimininkai sukūrė ne vieną pusprogę padidinti savo persvarą, bet rezultatas išliko nepakitęs.