Lietuvos futbolo A lygos autsaideris iškovojo trečiąją pergalę | Diena.lt

LIETUVOS FUTBOLO A LYGOS AUTSAIDERIS IŠKOVOJO TREČIĄJĄ PERGALĘ

• 0

Trečią pergalę 23-osiose Lietuvos futbolo "SMScredit.lt A lygos" rungtynėse iškovojo dešimties komandų turnyro autsaideris Šiaulių "Šiaulių" (14 tšk.) klubas, sekmadienį svečiuose 3:2 (2:2) įveikęs aštuntojoje pozicijoje likusią šalies vicečempionę Pakruojo "Kruojos" (19 tšk.) vienuolikę, kuri patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Aikštės šeimininkai po Vadimo Barbos (14 mn.) ir Ričardo Beniušio (15 min.) tikslių smūgių pirmavo 2:0, tačiau dar iki pertraukos po Tomo Rapalavičiaus (34 min.) ir Ramūno Radavičiaus (36 min. iš 11 m baudinio) rezultatyvių pastangų rezultatas tapo lygus 2:2.

Pergalingą įvartį į šeimininkų vartus antrajame kėlinyje įmušė Edvinas Jasaitis (66 min.).

A lygoje pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus "Žalgiris" (58 tšk.), lenkiantis Trakų "Trakų" (47 tšk.) klubą bei praėjusio sezono bronzos medalininką Klaipėdos "Atlantą" (39 taškai).

"SMScredit.lt A lygos" turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių "Šiauliai"       23  3  5  15  20:56  14

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 18 įvarčių - Tomas Radzinevičius ("Sūduva").