Lietuvos futbolo A lygos čempionate – be nuostolių tik dvi komandos | Diena.lt

LIETUVOS FUTBOLO A LYGOS ČEMPIONATE – BE NUOSTOLIŲ TIK DVI KOMANDOS

Lietuvos futbolo A lygos čempionate po trečią mačą iš eilės laimėjo "Kauno Žalgirio" ir "Panevėžio" vienuolikės.

Pravertė patirtis

Kauno žalgiriečiai 2:1 privertė kapituliuoti Vilniaus "Riterius". Rungtynės įvyko Marijampolėje, "Hikvision" manieže.

"Varžovams išlyginus rezultatą, antro kėlinio 10–15 min. buvo nervingos, tačiau tokių situacijų buvo ir praeitą sezoną, tad patirtis pravertė, susitvarkėme", – sakė "Kauno Žalgirio" vyriausiasis treneris Rokas Garastas.

Panevėžio futbolininkai savo stadione 4:2 įveikė Gargždų "Bangą". Nugalėtojams du įvarčius pelnė legionierius brazilas Jorge Elias.

"Antrą kėlinį mūsų žaidėjai atrodė lyg į smalą įklimpę, o varžovai bėgo it nuo kalno – buvo greitesni, staigesni", – konstatavo "Bangos" strategas Tomas Tamošauskas.

Antrą kėlinį mūsų žaidėjai atrodė lyg į smalą įklimpę, o varžovai bėgo it nuo kalno – buvo greitesni, staigesni.

Pristigo kokybės

Trečią nesėkmę iš eilės patyrė Kauno rajono "Hegelmann Litauen" ekipa – 0:2 nusileido A lygos čempiono titulą ginančiam Vilniaus "Žalgiriui".

"Esu patenkintas žaidėjų nusiteikimu, pastangomis, tačiau pristigome kokybės", – pripažino "Hegelmann Litauen" vienuolikę treniruojantis Andrius Skerla.

Jis pabrėžė, kad komanda, nors ir ne visos sudėties, stengsis gerai pasiruošti balandžio 3-iąją numatytai dvikovai su Kėdainių "Nevėžiu".

Į Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinę pakviesti Kauno rajono klubo žaidėjai Rokas Rasimavičius, Vilius Armalas, Nauris Petkevičius ir Ugnius Lekečinskas.

Sumažino skolą

Alytaus "Dainava", pradėjusi A lygos čempionatą su neigiamu taškų kraičiu (remiantis Lietuvos futbolo federacijos varžybų nuostatomis, išimties tvarka į aukščiausiąjį divizioną priimtam klubui skirti -3 tšk.), dar labiau sumažino priverstinę skolą.

Anksčiau pelnę tašką po lygiųjų 2:2 su sostinės "Žalgiriu", alytiškiai 1:1 sužaidė su Telšių "Džiugu".

Į Lietuvos futbolo rinktinę, šią savaitę pradėsiančią 2022 m. pasaulio čempionato atrankos varžybas, pakviestas "Dainavos" saugas Paulius Golubickas.

Rezultatai

"Kauno Žalgiris"–Vilniaus "Riteriai" 2:1 (1:0). Įvarčiai: 4 min. K.Šilkaitis (1:0), 53 min. L.Kochanauskas (1:1), 57 min. P.Otele (2:1).

Vilniaus "Žalgiris"–Kauno rajono "Hegelmann Litauen" 2:0 (1:0). Įvarčiai: 32 min. O.Verbickas (1:0), 47 min. H.Videmontas (2:0).

"Panevėžys"–Gargždų "Banga" 4:2 (1:1). Įvarčiai: 26 min. Elivelto (1:0), 39 min. S.Yoshikawa (1:1), 48 min. ir 64 min. J.Elias (2:1 ir 3:1), 72 min. T.Eliošius (4:1), 90+4 min. S.Urbys (4:2, 11 m baudinys).

Alytaus "Dainava"–Telšių "Džiugas" 1:1 (0:0). Įvarčiai: 49 min. N.Milevas (0:1), 81 min. D.Makejevas (1:1).

Marijampolės "Sūduva"–Kėdainių "Nevėžis" 1:0 (1:0). Įvartis: 15 min. K.Mbombo (1:0).