Lietuvos futbolo rinktinės treneris E. Jankauskas: kritika turi būti agresyvi | Diena.lt

LIETUVOS FUTBOLO RINKTINĖS TRENERIS E. JANKAUSKAS: KRITIKA TURI BŪTI AGRESYVI

  • 0

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas prieš dvejas paskutines UEFA Tautų lygos turnyro rungtynes tikisi, kad jo auklėtiniai parodys charakterį ir garbingai užbaigs šį etapą.

Pirmąsias ketverias rungtynes pralaimėjusiems lietuviams liko tik teorinės viltys pakilti į trečiąją poziciją ir išsaugoti vietą C divizione. Tuo tarpu būsimos lietuvių varžovės - Rumunija ir Serbija - tęsia kovą dėl pirmosios vietos.

„Situacija grupėje nieko nekeičia mūsų planuose. Į kiekvienas rungtynes žiūrime kaip į pačias svarbiausias. Ir jos tokios yra. Rumunams tai yra žūtbūtinės rungtynės. Iš šono žiūrint, jiems taškai labiau reikalingi, bet tai neturės įtakos mūsų nusiteikimui, - prieš išvyką į Rumuniją kalbėjo E. Jankauskas. - Turime naujų žaidėjų - dėl to, kad norime juos išbandyti ir dėl to, kad turime keletą netekčių. Tai bus puiki proga pamatyti naujus žaidėjus“.

Treneris džiaugėsi, kad rinktinę papildė perspektyvūs naujokai - Gratas Sirgėdas, Giedrius Matulevičius, Markas Beneta.

„Neaišku, kuriuos iš jų išbandysime rungtynėse. Kol kas turėjome tik įvadinę treniruotę. Daugelis žaidėjų sekmadienį baigė sezoną. Dabar dvi dienas turėsime pilnavertes treniruotes ir vyksime į Rumuniją“, - teigė E. Jankauskas.

Spaudoje jau buvo rašoma, kad šios dvi rungtynės bus paskutinės E. Jankauskui, dirbant su Lietuvos rinktines. Pats strategas to dar nepatvirtino.

„Svarbiausia yra komandos sudėtis, komandos žaidimas. Apie mano likimą šiandien yra netinkamas laikas kalbėti. Esu įsitikinęs, kad komanda yra svarbiau ir turime galvoti tik apie ateinančias rungtynes“, - pabrėžė E. Jankauskas.

Lietuvos rinktinės treneris taip pat prisipažino, kad jo auklėtinių žaidimas šiame cikle nebuvo geras, todėl kritikos strėlės yra teisingos.

„Kritika yra varomoji jėga. Viskas yra teisinga. Jeigu komanda nepateisina lūkesčių, ta kritika turi būti agresyvi, pikta. Kiekvienas sirgalius turi teisę išreikšti savo nuomonę. Viskas normalu, mes žaidžiame prastai, todėl nesitikime, kad skanduotės bus gražios“, - teigė treneris.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė Ploještyje susitiks su Rumunija, o lapkričio 20 dieną lauks rungtynės Belgrade su Serbijos komanda.

Lietuvos futbolo rinktinės sudėtis

Vartininkai: Ernestas Šetkus (Haifos „Hapoel“, Izraelis), Džiugas Bartkus (Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“, Izraelis), Emilijus Zubas (Tel Avivo „Bnei Yehuda“, Izraelis);

Gynėjai: Algis Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“), Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“), Rolandas Baravykas (Vilniaus „Žalgiris“), Linas Klimavičius (Vilniaus „Žalgiris“), Justinas Januševskis („Trakai“), Markas Beneta („Kauno Žalgiris“), Egidijus Vaitkūnas („Minsk“, Baltarusija), Edvinas Girdvainis („Kesla“, Azerbaidžanas);

Saugai: Arvydas Novikovas (Balstogės „Jagiellonia“, Lenkija), Vykintas Slivka (Edinburgo „Hibernian“, Škotija). Deimantas Petravičius („Fakirk“, Škotija), Giedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“), Artūras Žulpa (Kostanajaus „Tobol“, Kazachstanas), Daniel Romanovskij („Zemun“, Serbija), Domantas Šimkus (Vilniaus „Žalgiris“), Modestas Vorobjovas („Trakai“), Donatas Kazlauskas („Trakai“), Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“);

Puolėjai: Fiodoras Černychas (Maskvos „Dinamo“, Rusija), Darvydas Šernas (Džizako „Sogdiana Jizzakh“, Uzbekistanas).

GALERIJA

  • Lietuvos futbolo rinktinės treneris E. Jankauskas: kritika turi būti agresyvi
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS