Lietuvos moterų futbolo rinktinė debiutuos turnyre Kipre | Diena.lt

LIETUVOS MOTERŲ FUTBOLO RINKTINĖ DEBIUTUOS TURNYRE KIPRE

• 0

Pirmąsias tarptautines rungtynes šiemet Lietuvos moterų nacionalinė rinktinė sužais Kipre.

Rimanto Viktoravičiaus treniruojamos lietuvės debiutuos „Aphrodite Cup" turnyre, kuris vyks kovo 10-16 dienomis.

Pasak pranešimo, Pareklisijos miestelyje lietuvaičių lauks intensyvus rungtynių maratonas su šeimininkių, Maltos, Izraelio ir Estijos rinktinėmis. Įgyta patirtis pravers Baltijos taurės varžybose rugpjūtį Latvijoje.

Kamilė Vaičiulaitytė tikisi sėkmingai įsilieti į komandą po metų pertraukos: „Turnyro lūkesčiai komandai, manau, yra pirmiausia tinkamai sukomplektuoti komandą, kadangi ši labai atjaunėjo. Žinoma, svarbu Kipre bus gauti kuo daugiau gerų pamokų tiek komandai, tiek individualiai.

Sunku pasakyti, kaip seksis sužaisti su varžovėmis, kadangi bus nematytų varžovių - Malta ir Izraelis, mūsų komanda suburiama po ilgos pertraukos, tačiau tikiu kad merginos atiduos visas jėgas ir pasieksime teigiamą rezultatą."