A lyga: „Panevėžys“ nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ | Diena.lt

A LYGA: „PANEVĖŽYS“ NUGALĖJO KLAIPĖDOS „ATLANTĄ“

• 0

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse „Panevėžys“ namuose 4:1 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Jau trečiąją rungtynių minutę nuo Rafaelio Ledesmos kampinio gynėjai apsigynė, tačiau antruoju bandymu brazilas įsuko kamuolį į vartus.

22 minutę Tautvydas Eliošius galva numetė kamuolį Sebastianui Vasquezui, kuris klastingu smūgiu padvigubino rezultatą.

Po dviejų minučių Vytautas Lukša surengė puikų reidą ir atliko rezultatyvų perdavimą Tadui Labukui, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus – 2:1.

32 minutę įspūdingu reidu išsiskyrė ir Ernestas Veliulis. Būtent po saugo perdavimo antrą įvartį pelnė brazilas Rafaelis Ledesma.

Tašką šiose rungtynėse padėjo tiksliai pažeme smūgiavęs Ernestas Veliulis, kuris pasižymėjo jau per pridėtą rungtynių laiką.

Panevėžio klubas su 10 taškų A lygoje užima septintą vietą.