A lyga: „Panevėžys“ tik rungtynių pabaigoje palaužė Telšių „Džiugą“ | Diena.lt

A LYGA: „PANEVĖŽYS“ TIK RUNGTYNIŲ PABAIGOJE PALAUŽĖ TELŠIŲ „DŽIUGĄ“

• 0

Įkandin „Kauno Žalgiriui“ Lietuvos A lygoje pasekė ir „Panevėžio“ futbolininkai, iškovoję antrą pergalę šiame sezone. Aukštaičiai namuose po dramatiškos kovos 1:0 palaužė Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje panevėžiečiai turėjo akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą, tačiau jos pavojingomis atakomis dažniausiai nepaversdavo.

Pavojingiausią situaciją standartinės padėties metu sukūrė kantriai gynęsis „Džiugas“ – Tomas Rapalavičiaus stipriai spirtas kamuolys atsimušė į virpstą. „Panevėžio“ gretose debiutavęs 17-metis vartininkas Danas Šimkevičius komandai padėti neturėjo galimybių.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė: „Panevėžio“ atakos dažniausiai būdavo užtikrintai užgesinamos, o svečiai vėl driokstelėjo – Roko Stanulevičiaus iš toli galingai smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

„Džiugo“ vyr. treneriui Mariui Šlutai teko atlikti priverstinį keitimą, kai po susidūrimo galvomis su Elivelto ant neštuvų aikštę paliko T.Rapalavičius.

Dvikovos pabaiga beveik nepriekaištingai besigynusiam Telšių klubui susiklostė nesėkmingai. Vartininkas Marius Paukštė neapdairiai paliko vartus ir prasižengė, o skirtą baudinį realizavęs Ernestas Veliulis išplėšė pergalę savo komandai.