A lyga: Vilniaus „Riteriai“ namuose nukovė „Palangą“ | Diena.lt

A LYGA: VILNIAUS „RITERIAI“ NAMUOSE NUKOVĖ „PALANGĄ“

• 0

Antradienį paskutinėse Lietuvos futbolo A lygos ketvirtojo turo rungtynėse LFF stadione Vilniaus „Riteriai“ 3:1 nugalėjo „Palangos“ futbolininkus.

Visi įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje.

17 minutę „Riteriai“ išsiveržė į priekį, kai Marijanas Čoričius atrėmė Justino Januševskio smūgį, tačiau šalia buvęs Teremas Moffi tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį nuo skersinio už vartų linijos.

32 minutę po labai grubios vartininko klaidos kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Donatas Kazlauskas.

Teremas Moffi pelnė dublį, kai pasižymėjo antrą kartą 41 minutę. Legionierius iš Nigerijos akistatoje su vartininku smūgiavo nepriekaištingai.

Kėlinio pabaigoje svečiai pelnė įvartį į rūbinę. Po Sergejaus Mošnikovo perdavimo Idrisas Umajevas tiksliu smūgiu iš arti sušvelnino rezultatą.

Vilniaus klubas su 5 taškais pakilo į penktą vietą A lygoje. „Palanga“ per keturis turus iškovojo tik tašką ir yra paskutinė.

Po keturių turų A lygoje pirmauja 10 taškų turintis Vilniaus „Žalgiris“.