A lygos Kauno derbyje – įspūdinga „Kauno Žalgirio“ pergalė | Diena.lt

A LYGOS KAUNO DERBYJE – ĮSPŪDINGA „KAUNO ŽALGIRIO“ PERGALĖ

Lietuvos futbolo A lygos 12-ojo turo rungtynėse trečiadienį „Kauno Žalgirio“ komanda savo aikštėje 4:3 (1:3) įveikė Kauno „Stumbro“ ekipą.

„Stumbro“ futbolininkai įspūdingai pradėjo rungtynes ir per pirmąsias 8 min. pelnė net tris įvarčius. Du kartus pasižymėjo Lucasas Villela (5 ir 8 min.), vieną - Levanas Mačarašvilis (8). Visgi šeimininkai nepasidavė ir dar pirmajame kėlinyje sušvelnino rezultatą. Įvartį 31-ąją min. pelnė Danielis Romanovskis.

58-ąją min. rezultatą sušvelnino Pijus Širvys, o 73-iąją min. rezultatą išlygino Rokas Krušnauskas. Įspūdingą žalgiriečių atsigavimą vainikavo 83-iąją min. Joao Figueiredo pelnytas įvartis, lėmęs „Kauno Žalgirio“ pergalę.

Po šios pergalės „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 22 taškus bei žengia trečias, o „Stumbras“ su 15 taškų užima penktą poziciją.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Susidomėjas

Bet surasti informacijos apie vyksiančias varžybas minimaliai. Nei kur vyksta, nei kada... Savaitgalį nieks nebežais? Sunku pora eilučių su anonsu į būsimas varžybas įdėti prie straipsnio. Kokiame stadione, kas žais ir t.t. Ar no money no info. Ar nieks neclick'ina (neskaito) šio straipsnio? Tai kodėl tuomet jį dedate, geriau įdėkite reklamą

SUSIJUSIOS NAUJIENOS