Marijampolės „Sūduvai“ pergalę ištraukė 19-metis | Diena.lt

MARIJAMPOLĖS „SŪDUVAI“ PERGALĘ IŠTRAUKĖ 19-METIS

• 0

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkams didžiąją rungtynių dalį teko vytis varžovus, tačiau A lygos rungtynėse šeštadienį čempionato lyderiai namie 2:1 (0:1) palaužė „Panevėžį“.

Jaunojo Pauliaus Golubicko įvartis nulėmė „Sūduvos“ komandos pergalę permainingose rungtynėse Marijampolėje.

Šeštadienį „Panevėžys“ pirmasis pasižymėjo įvarčiu, kai 6-ąją rungtynių minutę šeimininkai suklydo prie savo savo baudos aikštelės, o tuo pasinaudojęs Pavelas Krukas išvedė svečius į priekį.

„Sūduva“ vijosi 50 minučių.

Galiausiai 56 minutę Ovidijus Verbickas, sulaukęs Mihreto Topčagičiaus perdavimo, perkėlė kamuolį per panevėžiečių vartininką ir išlygino rezultatą.

75 minutę P.Golubickas, neseniai debiutavęs Lietuvos rinktinėje 19-metis, įmušė pergalingą įvartį. Po Andro Švrljugos perdavimo jis nuginklavo vartininką smūgiu iš maždaug dešimties metrų.

Čempionų titulą ginanti „Sūduva“ pirmauja ir šiame čempionate, surinkusi 36 taškus per 14 rungtynių.

Po dviejų ratų Marijampolės klubas lenkia savo aršiausią varžovą Vilniaus „Žalgirį“ penkiais taškais.

Persvaros šeštadienį neišsaugojęs „Panevėžys“ lieka su 10 taškų ir rikiuojasi septintas tarp aštuonių komandų.

Kitos šeštadienį turėjusios vykti rungtynės Kaune tarp „Stumbro“ ir „Palangos“ neįvyko dėl finansinių problemų turinčios Kauno komandos boikoto.