Paaiškėjo du Vokietijos futbolo taurės pusfinalio dalyviai | Diena.lt

PAAIŠKĖJO DU VOKIETIJOS FUTBOLO TAURĖS PUSFINALIO DALYVIAI

• 0

Pirmosios vietas 2015-2016 metų Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) turnyro pusfinalyje užsitikrino Brėmeno „Werder“ ir Dortmundo „Borussia“ komandos.

Brėmeno „Werder“ futbolininkai svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą, o praėjusio sezono šio turnyro finalininkė Dortmundo „Borussia“ vienuolikė išvykoje tokiu pat rezultatu – 3:1 (2:1) įveikė „VfB Stuttgart“ klubą.

Susitikime Lėverkuzene aikštės šeimininkus pirmajame kėlinyje į priekį išvedė tiksliai 11 metrų baudinį realizavęs Javieras Hernandezas (22 min.), tačiau dar iki pertraukos po tikslių Santiago Garcios (31 min.) ir Claudio Pizarro (42 min. iš 11 m baudinio) smūgių jau priekyje 2:1 buvo svečiai, kurių pergalę antrajame kėlinyje įtvirtino Florianas Grillitschas (82 min.).

„Werder“ ekipa susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Wendello (41 min.).

Dvikovoje Štutgarte po įvartį nugalėtojams pelnė Marco Reusas (5 min.), Pierre'as Aubameyangas (31 min.) ir Henrikas Mchitarianas (89 min.), o garbės įvartį į svečių vartus įmušė Lukas Ruppas (21 min.).

Trečiadienį žaidžiamos dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės: II diviziono „FC Heidenheim“ ekipa priims Berlyno „Hertha“ futbolininkus, o šalies čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas svečiuose žais su kita II diviziono vienuolike – „VfL Bochum“.