Žalgiriečių kivirčais pažymėtame mače – įvarčių lietus | Diena.lt

ŽALGIRIEČIŲ KIVIRČAIS PAŽYMĖTAME MAČE – ĮVARČIŲ LIETUS

„Kauno Žalgirio“ futbolininkams nepavyko išlaikyti pranašumo akistatoje su „Panevėžiu“, tačiau, iš rankų išslydus pergalei, jie pačiupo bent jau lygiąsias. Šeštadienį Panevėžyje vykusiose Lietuvos futbolo A lygos 25-ojo turo rungtynėse netruko nei įvarčių, nei emocijų.

Lygiosiomis 3:3 finišavęs mačas prasidėjo visišku svečių dominavimu. Jau 9-ąją min. savo žodį tarė geriausias lygos asistentas Jurijus Bušmanas. Po ukrainiečio pakelto kampinio daug erdvės baudos aikštelėje sulaukęs Linas Pilibaitis tiksliai smūgiavo galva. J.Bušmanas, atlikęs jau 8-ąjį rezultatyvų perdavimą, pagal šį rodiklį pirmauja visoje lygoje kartu su Vilniaus „Žalgirio“ puolėju Tomislavu Kišu.

Iki pertraukos panevėžiečiai dažniausiai tik atmušinėjo svečių antpuolius. Tačiau antrajame kėlinyje jie tarsi pabudo. Tiesa, pirmiau 51-ąją minutę po vos pasirodžiusio Danielio Romanovskio perdavimo pirmą įvartį naujojoje komandoje pelnė Simonas Urbys, šį sezoną persikėlęs į Kauną iš Vilniaus „Žalgirio“. Kai atrodė, jog panevėžiečiams teks susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu, šie surengė staigią kontrataką, kurios smaigalyje 68 min. atsidūręs legionierius iš Kolumbijos Sebastianas Vasquezas. Netrukus, 71-ąją min. rezultatą smūgiu galva išlygino Patrikas Bordonas

Po šio epizodo praėjus vos keletui minučių savo baudos aikštelėje tarpusavyje susistumdė du „Kauno Žalgirio“ futbolininkai: vartininkas Martynas Matuzas ir gynėjas Rudinilsonas. Pastarasis iš vartininko lūpų išgirdo kažką itin įžeidžiamo ir šoko muštis. Kauniečių laimei, peštukus išskyrė komandos draugai, o arbitras apsiribojo jiems parodydamas geltonąsias korteles. Tiesa, savitvardą praradęs Rudinilsonas pats nusprendė palikti aikštę. Žalgiriečių treneriai vietoje jo išleido kitą afrikietį Philipą Otele. Neoficialiais duomenimis, kivirčo dalyviai vienas kitam į atlapus kibo ir po mačo „Aukštaitijos“ stadiono koridoriuose.

Kad ir kaip būtų, „Kauno Žalgirio“ kailį ir vėl išgelbėjo J. Bušmanas. Ukrainietis 80-ąją minutę puikiai išpildė standartinę situaciją, po kurios kauniečiai iš Panevėžio išsivežė tašką. „Kauno Žalgiris“, po 25 rungtynių turintis 40 taškų, turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o „Panevėžys“ su 30 taškų žengia penktas.