Ilgai lauktas triumfas „Panevėžį“ aplankė Kaune | Diena.lt

ILGAI LAUKTAS TRIUMFAS "PANEVĖŽĮ" APLANKĖ KAUNE

„Važiuosime namo ir pagalvosime, kaip geriau atšvęsti titulus“, - triumfavo Gino Lettieri. „Panevėžio“ ekipos treneris buvo galbūt pagrindinis, bet toli gražu ne vienintelis čempionų titulo kalvis.

Pirmąjį klubo istorijoje titulą "Panevėžys" pelnė 34-ajame „Optibet A lygos“ ture. Aukštaitijos komandos akistata su šeimininke Kauno rajono "Hegelmann" ekipai baigėsi be įvarčių. To pakako, kad svečiai užsitikrintų aukso medalius.

Pirmoje susitikimo dalyje po rinktinių pertraukos į aikštę žengusios ekipos kovojo, tačiau sunkiai kūrė pavojingus momentus prie varžovų vartų. Mėlynai balti atliko keletą aštrių perdavimų į baudos aikštelę ir tolimais smūgiais patikrino Vytauto Černiausko budrumą. „Panevėžio“ gretose kėliniui artėjant link pabaigos pavojingą smūgį greta virpsto atliko Sebastianas Rinconas.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai – galva virš vartų smūgiavo Kaspars Dubra, o Jovano Čadženovičiaus smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Paskutinę progą rungtynėse jau per arbitro kompensuotą laiką turėjo Michaelis Thuiq‘as, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų, o po kelių akimirkų Giedriaus Matulevičiaus smūgiuotą kamuolį sugavo Vytautas Černiauskas.

„Hegelmann“ ekipa po šių lygiųjų sąskaitoje turi 56 taškus bei vis dar žengia ketvirta. Tašką iškovojęs „Panevėžys“ – naujasis Lietuvos futbolo karalius.

„Vaikinai visą sezoną žaidė gero lygio futbolą. Aišku, sezono pradžia buvo labai sunki, gal 8-9 rungtynėse turėjome vos du tris atsarginius, buvo ir traumų, ir trumpas atsarginių suolas. Bet galiausiai mes titulo nusipelnėme“, - pabrėžė G. Lettieri.