Pasaulio čempionato atranka: Ukrainos pergalė ir dramatiškos airių lygiosios | Diena.lt

PASAULIO ČEMPIONATO ATRANKA: UKRAINOS PERGALĖ IR DRAMATIŠKOS AIRIŲ LYGIOSIOS

• 0

Sekmadienį sužaistos dar trejos atrankos į pasaulio futbolo čempionatą rungtynės.

D grupė

Airija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Austrijos rinktine ir bent trumpam pakilo į pirmąją grupės vietą.

31-ąją minutę Austriją į priekį išvedė Martinas Hintereggeris.

85-ąją minutę Airijai lygiąsias išplėšė Jonathanas Waltersas. Po kelių minučių Shane'as Duffy pasiuntė kamuolį į vartus, bet teisėjas nusprendė, kad kamuolys nekirto linijos ir jo neįskaitė.

Austrai su 8 taškais pakilo į trečią vietą.

Kitose D grupės rungtynėse Moldova sužaidė lygiosiomis 2:2 su Gruzija.

15-ąją minutę Moldovą į priekį išvedė Radu Gînsari. 36-ąją minutę dar vieną įvartį įmušė Alexandru Dedovas.

Tačiau antrajame kėlinyje gruzinai išlygino rezultatą. Įvarčiais pasižymėjo Giorgi Merebašvilis ir Valeri Qazaišvilis.

Vt.  Komanda  Rungt.  Perg.  Lyg.  Pral.  Įvarč.  Tšk.

I grupė

Ukraina 2:1 nugalėjo Suomijos rinktinę ir pakilo į antrą vietą grupėje.

51-ąją minutę ukrainiečius į priekį išvedė Jevgenijus Konoplyanka.

72-ąją minutę rezultatą išlygino Joelis Pohjanpalo.

Tačiau dar po penkių minučių Ukrainai pergalę užtikrino Artemas Besedinas.

Suomijos rinktinė turi vos vieną tašką ir rikiuojasi penkta.

1  Kroatija  5  4  1  0  11:1  13

2  Ukraina  6  3  2  1  7:4  11

3  Islandija  5  3  1  1  8:6  10

4  Turkija  5  2  2  1  7:5  8

5  Suomija  6  0  1  5  4:10  1

6  Kosovas  5  0  1  4  2:14  1

Į pasaulio čempionatą pateks 9 grupių nugalėtojos ir dar aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos.