Po atostogų – skirtingas sugrįžimas | Diena.lt

PO ATOSTOGŲ – SKIRTINGAS SUGRĮŽIMAS

Po pertraukos į Lietuvos stadionus grįžę pirmosios lygos futbolininkai spėjo pasiekti ir triuškinamų pergalių, ir pateikti netikėtumų. Vienas tokių – į medalius pretenduojančios „Jonavos“ ekipos apmaudus pralaimėjimas namuose svečiams iš Kupiškio.

2:3 – tokiu rezultatu rezultatyviame mače jonaviečiai neprilygo lygos vidutiniokams. Po šios nesėkmės jie liko 4-ojoje lygos pozicijoje, tačiau atsilikimas nuo trečiojoje vietoje žengiančio Kėdainių „Nevėžio“ išaugo iki 6 taškų. Kėdainiečiai, savo ruožtu, vasaros atostogas praleido nepoilsiaudami. Jie 17-ajame ture net 9:1 svečiuose šventė pergalę prieš „Pakruojo“ ekipą. Vien iki pertraukos Kėdainių futbolininkai jau pirmavo triuškinamai – 5:0. Tris sykius pasižymėjo Evaldas Kugys, kartą – Aretas Gėgžna, vėliau įsirašęs dar tris rezultatyvius smūgius.

Tokiu būdu kauniečio Vitalijaus Stankevičiaus treniruojama „Nevėžio“ ekipa su 36 taškais rikiuojasi trečia ir tik 2 taškais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančio Telšių „Džiugo“. Tiesa, žemaičiai yra žaidę maču mažiau. Čempionate pirmaujanti Gargždų „Banga“ per 17 rungtynių surinko 41 tašką.

17-ajame ture įspūdingą pergalę pasiekė ir Alytaus „Dainava“. Dzūkai savo aikštėje net 9:1 sutriuškino lygos autsaiderę Mažeikių „Atmosferą“. Įdomu, jog šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 15-ąją min. pasižymėjo Martynas Vėlyvis. Tačiau per kitas 15 min. alytiškiai atsakė net 4 įvarčių serija. Surinkusi 28 taškus „Dainava“ iki 2 taškų sumažino atsilikimą nuo „Jonavos“.

Kauno „Litauen Hegelmann“ klubas 17-ojo turo mačų dar nežaidė. Kauniečiai po 15 mačų turi 25 taškus ir kol kas rikiuojasi 7-ti. Kita Kauno atstovė „Stumbras B“ komanda oficialiai pasitraukė iš lygos pirmenybių, palikdama nemenkas skolas.

Gairės: futbolas, pirma lyga