Po puikaus pirmojo kėlinio Lietuvos futbolininkės pralaimėjo Moldovai | Diena.lt

PO PUIKAUS PIRMOJO KĖLINIO LIETUVOS FUTBOLININKĖS PRALAIMĖJO MOLDOVAI

• 0

Lietuvos moterų futbolo rinktinė ketvirtadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes šiais metais. Stovykloje Moldovoje lietuvės pademonstravo sėkmingą žaidimą pirmojoje mačo dalyje prieš šeimininkių rinktinę, bet po pertraukos praleisti trys įvarčiai nulėmė pralaimėjimą.

Susitikimą Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės pradėjo neblogai ir kėliniui persiritus į antrą pusę sugebėjo išsiveržti į priekį. 28-ąją minutę standartinėje situacijoje Liucija Vaitukaitytė pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o Kamilė Vaičiulaitytė puikiu smūgiu nuginklavo vartininkę.

Nors lietuvės sėkmingai rungtyniavo toliau, antrojo kėlinio pradžioje moldavėms pavyko pralaužti ledus - Anastasia Toma iš arti tiksliai smūgiavo į vartus.

Vos po minutės šeimininkės sudavė antrą smūgį, kai Evghenia Miron baudos aikštelėje įveikė Gretą Kaselytę po perdavimo iš aikštės gilumos.

Vėliau G. Kaselytė pademonstravo meistriškumą ir 70-ąją minutę atrėmė vienuolikos metrų baudinį - vartininkė atspėjo Ludmilos Caraman smūgį į kairįjį kampą.

Nors lietuvės bandė ieškoti galimybių išlyginti rezultatą, 78-ąją minutę varžovės sudavė paskutinį smūgį, kai pasižymėjo Carolina Tabur.

Rungtynės baigėsi Moldovos pergale 3:1. Antroji komandų dvikova laukia šį sekmadienį.