Per pridėtą laiką įvartį pelnęs „Liverpool“ ištraukė pergalę | Diena.lt

PER PRIDĖTĄ LAIKĄ ĮVARTĮ PELNĘS „LIVERPOOL“ IŠTRAUKĖ PERGALĘ

• 0

„Liverpool“ futbolininkai pelnė du vėlyvus įvarčius, iš kurių vienas krito jau per teisėjo pridėtą laiką, ir 2:1 palaužė „Aston Vila“ klubą. Po šios pergalės Anglijos čempionato lyderis išsaugojo šešių taškų pranašumą.

Atrodė, kad 10 mėnesių trukusi nepralaimėtų rungtynių Anglijos čempionate serija jau nutrūks, bet „Liverpool“ išsigelbėjo per paskutines mačo Birmingame minutes.

Andy Robertsonas 87 minutę, o Sadio Mane per teisėjo pridėtą laiką įvarčiais išplėšė pergalę iš šeimininkų, kurie pirmavo ilgiau nei valandą po 21 minutę pelnyto įvarčio.

„Liverpool“ pirmauja Anglijos lygoje su 31 tašku per 11 rungtynių ir išsaugojo šešių taškų persvarą prieš „Manchester City“ klubą, kuris šeštadienį pats pasiekė identišką pergalę.

„Southampton“ pirmavo, bet savo aikštėje žaidusiai Mančesterio komandai Sergio Aguero 70 minutę, o Kyle'as Walkeris 86 minutę pelnė įvarčius.

S.Aguero tai buvo devintasis įvartis, kuriuo argentinietis rezultatyviausių žaidėjų sąraše pavijo Lesterio klubo puolėją Jamesą Vardy.

Į trečią vietą lygos komandų rikiuotėje pakilo Londono „Chelsea“ klubas (23 taškai), išvykoje irgi 2:1 palaužęs „Watford“. Tiesa, sekmadienį pavyti gali „Leicester City“ (20).

Dar vieną nesėkmę patyrė „Manchester United“ klubas, 0:1 pralaimėjęs išvykoje „Bournemouth“ ekipai ir stūksantis dešimtoje vietoje.