Salės futbolo ketvirtfinalyje prireiks papildomo mačo | Diena.lt

SALĖS FUTBOLO KETVIRTFINALYJE PRIREIKS PAPILDOMO MAČO

„TopSport Futsal A lyga“ pirmenybėse trečiadienį paaiškėjo trys iš keturių pusfinalio dalyvių. Ketvirtfinalio barjerą peržengė „Kauno Žalgiris“, „Jonavos Vikingai“ ir „Naujoji Akmenė“, o vienoje poroje prireiks papildomų rungtynių.

„TopSport Futsal A lygos" naujokams "Kėdainių United" futbolininkams nepavyko pateikti sensacijos ir įveikti "Kauno Žalgirio". Daugkartiniai šalies čempionai atsakomajame ketvirtfinalio mače net 9:1 patiesė kėdainiečius. Pirmąjį susitikimą namuose žalgiriečiai buvo laimėję kur kas kukliau - 7:3.

Specialisto iš Brazilijos Dentinho treniruojamai komandai net keturis įvarčius pelnė jo tėvynainis Vitinho. Po rezultatyvų smūgį pridėjo Lukas Sendžikas, Albertas Voskunovičius, Vinicius Carvalho ir Tomas Bučma, o vieną įvartį į savo vartus kėdainiečiai įsimušė patys.

Kitame ketvirtfinalyje prireikė pratęsimo. "Radviliškio" komanda pagrindinį rungtynių namuose laiką su Jonavos "Vikingais" baigė lygiosiomis 3:3, nors atsilikinėjo 0:2, 2:3. Vis dėlto per pridėtą laiką svečiai pasiuntė tris įvarčius be atsako, o pirmąjį mūšį namie buvo laimėję 3:0, tad žengė į pusfinalį. Nugalėtojams net keturis įvarčius pelnė brazilas Marcosas Marinho. Du sykius pasižymėjo Gytis Vasylius. Pralaimėjusiems du įvarčius įmušė Nerijus Volkovas, vieną Mantas Adomėnas.

Dramatiškai klostėsi ir Kauno rajono "Hegelmann" bei Naujosios Akmenės komandų mūšis. Kauniečiai Prienuose ilgai atsilikinėjo nuo varžovų 1:2, bet paskutinę antrojo kėlinio minutę rezultatą išlygino. Per pratęsimą Naujosios Akmenės ekipa įrito trečiąjį įvartį ir šventė antrąją pergalę 3:2. Pirmasis susitikimas buvo pasibaigęs jos naudai 4:3.

Paskutinėje poroje dalyviai santykius aiškinsis papildomose rungtynėse. Pirmąjį mačą po baudinių serijos buvo laimėjęs Vilkaviškio "Bruklinas" - 5:4. Atsakomajame susitikime Mažeikių VIP savo aikštėje varžovams nepaliko šansų 8:2. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Edgaras Stankevičius, Pavelas Smolkovas, Artūras Juchno ir Jonas Ulberkis.